Warsztat samochodowy

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
poink

Warsztat samochodowy

Post autor: poink »

Współprowadzę mały warsztat samochodowy, to niewielka, rodzinna firma i właśnie remontujemy cały obiekt. Możecie doradzić, jakie farby do malowania linii warto kupić? Ewentualnie jaką firmę zatrudnić do namalowania takich linii?
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
sventon

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: sventon »

My kupiliśmy jakieś z sieciówki, nie pamiętam dokładnie, ale się sprawdziły. Co do wyposażenia warsztatu, to wiele rzeczy kupiliśmy wcześniej, w tym różnego rodzaju organizery, nosidła, skrzynki narzędziowe, tablice narzędziowe czy potrzebne nam pojemniki warsztatowe. Wszystko to znaleźliśmy w ofercie sklepu internetowego firmy kistenberg-sklep.pl: https://kistenberg-sklep.pl/produkty/wy ... u,2,278403 Naprawdę kompleksowo się tam zaopatrzyliśmy, z ich produktów korzystamy codziennie i są one wytrzymałe, solidnie wykonane i po prostu pomocne.
ODPOWIEDZ