Szukam kompresora

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Szukam kompresora

Post autor: sing »

Macie jakiś pomysł, gdzie dostanę dobry kompresor?
Awatar użytkownika
karinah
Posty: 60
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:20

Re: Szukam kompresora

Post autor: karinah »

A wiesz, że akurat wiem i to tylko dlatego, że mój dla szefa do pracy czegoś takiego szukał? Dobra, nie przeciągam, a powiem Ci tylko, że Sprężarki i kompresory Tagred na Ceneo możesz w dobrej cenie znaleźć. Z tego, co kojarzę, to Krzyśka szef też stamtąd będzie ściągał, bo i długa gwarancja i niska cena. Sprawdź sobie.
Awatar użytkownika
Bogusia23
Posty: 59
Rejestracja: 05 cze 2019, 17:00

Re: Szukam kompresora

Post autor: Bogusia23 »

Jeśli chodzi o akcesoria motoryzacyjne to najlepiej jest ich szukać w specjalistycznych sklepach - https://moto-tour.com.pl/. Tam można znaleźć zarówno części zamienne jak i różnego rodzaju akcesoria jak uchwyty czy kaski. Do tego kupując w takim sklepie macie pewność, że wybieracie porządną jakość sprzętu.
Awatar użytkownika
Becia_86
Posty: 41
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:25

Re: Szukam kompresora

Post autor: Becia_86 »

Ale to ma być kompresor do jakiego auta? Jeśli np do citroena to zerknij na ofertę sklepu France Car https://france-car.com.pl/c/269/renault.html . Tu kupisz oryginalne części do aut francuskich. Mi niedawno padł kompresor od kliny - niestety nie dało się zregenerować więc musiałam wymienić na nowy. No ale wiadomo - jazda bez klimy to nic fajnego dlatego mimo kosztów zdecydowałam się na naprawę.

glock 18c cyma aep
Żuri11

Re: Szukam kompresora

Post autor: Żuri11 »

Bardzo dobre kompresory śrubowe znajdziesz tutaj https://www.pneumatik.pl/produkty/sprez ... ezolejowe/ Sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na bezolejowe sprężone powietrze. Firma Pneumatik oferuje różne typy sprężarek śrubowych w zależności od wymagań Klienta.
Sprężarka

Re: Szukam kompresora

Post autor: Sprężarka »

Brakuje tutaj istotnych informacji, które określałyby, do czego chcesz stosować poszukiwany kompresor. Jak już inni napisali, są standardowe sprężarki powietrza oraz do profesjonalnego użytku kompresory śrubowe. Te pierwsze stosowane są w małych lub średnich przedsiębiorstwach, gdzie nie jest wymagane stałe ciśnienie do ciągłej pracy. Oczywiście są takie wersje kompresorów, które są w stanie podjąć takie wyzwanie, jednak może to się przekładać na żywotność i awaryjność. Sprężarki śrubowe, to wyższa półka zalecana przedsiębiorstwom, które wymagają wysoką kulturę pracy, stałe ciśnienie oraz ciągłą pracę. Taki kompresor śrubowy zasila często kilka urządzeń/stanowisk na raz!
ODPOWIEDZ