Sprzedaż samochodu

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Sprzedaż samochodu

Post autor: kokszka »

Witajcie,
gdzie najszybciej sprzedam samochód?

m style
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Rabka »

Moim zdaniem najszybciej auto można sprzedać w jakimś dobrym skupie samochodowym. Osobiście mogę Ci polecić auto skup Inowrocław http://autodave.pl/skup-aut-inowroclaw/, gdzie możesz liczyć na szybką i profesjonalną wycenę oraz gotówkę jeszcze tego samego dnia do ręki ;)
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 137
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:27

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: ariana »

Według mnie najlepiej Ci się opłaci wystawić swoją ofertę w takich miejscach jak portale ogłoszeniowe. Tam bardzo dużo ludzi się ogłasza i jeszcze więcej ludzi przegląda takie oferty. Dlatego możesz sobie zajrzeć chociażby na portal ogłoszeniowy clixs.pl . Jest to naprawdę fajny serwis, gdzie możesz nawet wystawić swoje oferty za darmo, a jak zdecydujesz się na wyróżnienie ogłoszenia i tak dużo nie zapłacisz.
Awatar użytkownika
waranty
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:15

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: waranty »

Jest takie powiedzenie, że łatwiej kupić auto niż sprzedać. A ja mówię, że to od wielu czynników zależy. Na przykład ja mam kilkuletnie Porsche Cayenne i też noszę się z zamiarem sprzedaży. A, że wiem w jakim jest stanie, jak o niego dbałem, to też mam rozeznanie ile jest wart. W Porsche Centrum Sopot można takie sprzedać. W sensie tej marki lub innej premium, tylko wcześniej jest dokładnie bardzo sprawdzane. Jak tam sprzedam, to kupię młodszy lub zupełnie nowy i też Cayenne koniecznie.
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Hejoho »

Wszystkie, które wymieniłaś są raczej płatne, a znam świetny serwis, gdzie zamieścisz bezpłatne ogłoszenia. Dodaj ogłoszenia za darmo i przekonaj się sam. Pokato ciągle zyskuje na popularności, sama też przerzuciłam się i przeglądam rzeczy do kupienia właśnie na nim.
Awatar użytkownika
gaba
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2020, 21:54

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: gaba »

Najszybciej na skupie, ale nie koniecznie korzystnie.
Awatar użytkownika
karinah
Posty: 60
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:20

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: karinah »

Mnie nie tyle sprzedaż auta, co motocykla interesuje i w tej kwestii wiem, że ten giełda motocykli używanych może mi pomóc. W mieście to nikt niczego fajnego nie oferował, a ja jednak chciałbym dostać dobrą cenę za to, czemu poświęciłem pół życia. Na pewno kumaci zrozumieją, o co chodzi.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: balonik »

Ja jeszcze nawet nie miałem okazji kupować auta więc na ten moment o sprzedaży również nie myślę. W sumie to przede wszystkim muszę zdać egzamin na prawo jazdy, aby móc jeździć. Już nawet czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/prawo-jazdy-ile-k ... -zmienilo/ ile kosztuje teraz prawo jazdy i co de facto się zmieniło.
ODPOWIEDZ