Parking budowa

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Bersiś

Parking budowa

Post autor: Bersiś »

Budujemy parking zamykany, dla mieszkańców naszego bloku. Możecie polecić firmę, która profesjonalnie zajmuje się czymś takim jak malowanie linii? Chodzi o typowe znaki poziome.
Ala12

Re: Parking budowa

Post autor: Ala12 »

Niestety na ten temat nic nie powiem, bo u mnie zajmował się tym znajomy. Ale budując parking na pewno warto zainteresować się automatycznymi systemami parkingowymi taab Mają naprawdę super ofertę, którą dopasowują do klienta. Oferują kompleksowe wyposażenie jeżeli chodzi o kontrolę wjazdu i automatyczny pobór opłat. W swojej ofercie mają również kamery czy parkomaty. Warto się z nimi skontaktować i dogadać szczegóły. Firma jest bardzo profesjonalna, a obsługa przesympatyczna ;) Niezależnie od tego czy budujecie duży parking, czy chcecie zabezpieczyć swój mały parking firmowym Taab jest świetnym wyborem :)
antoninaa

Re: Parking budowa

Post autor: antoninaa »

Rozważam możliwość zakupu sprzętu parkingowego dostępnego na stronie internetowej https://taab.pl/ . Ta oferta obejmuje szeroki zakres produktów, a obsługa klienta jest wyjątkowo zaangażowana i pomocna w udzielaniu informacji.
Gość

Re: Parking budowa

Post autor: Gość »

A na parkingu na czym stawiacie znaki drogowe? Bo czytam że nicrobase modułowe podstawy drogowe będą dobre. Muszę postawić kila znaków na mojej posesji i dlatego szukam podstaw, w sieci ofert widziałem wiele.
ODPOWIEDZ