Ochrona

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Garni

Ochrona

Post autor: Garni »

Może nie do końca chodzi akurat o firmę typowo motoryzacyjną, ale chodzi o ochronę garaży, a raczej tego, co się w nich znajduje. Poszukuję dobrej, ale naprawdę sprawdzonej agencji ochrony z Warszawy bądź okolic, która zamontuje u nas monitoring ale też alarm i w razie potrzeby będą szybko interweniować.
binh

Re: Ochrona

Post autor: binh »

Mamy ochronę fizyczną i monitoring. Uważam, że te usługi powinny iść w parze, bo nie zawsze ludzkie oko wyłapie coś, a będzie to uwiecznione na monitoringu. Kamery i system zakładała nam agencja ochrony BEST SECURITY http://best-security.pl/monitoring-wizyjny/ z Warszawy. Spisali się na tym polu bardzo dobrze, wykonali swoją prace terminów, Oni prowadzą także ten monitoring wizyjny, od nich mamy ochroniarzy, więc kompleksowo zajmują się ochroną naszej firmy i są przy tym skuteczni.

bezprzewodowy vga
qazs

Re: Ochrona

Post autor: qazs »

My postawiliśmy duży nacisk na ochronę fizyczną, ale posiadamy również monitoring wizyjny. I w przypadku ochroniarzy i monitoringu korzystamy z usług agencji ochrony GOT https://ochrona-got.pl/monitoring-wizyjny z Warszawy. Oni mają szeroki zakres usług, są naprawdę rzetelni i ich pracownicy, którzy u nas pilnują porządku, są odpowiednio przeszkoleni. Ceny ich usług są konkurencyjne, firma jest zaangażowana w swoją pracę. Skorzystanie z ich usług było bardzo dobrym posunięciem z naszej strony.
ODPOWIEDZ