Firma Turbo Spec

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
Maszka222
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 13:02

Firma Turbo Spec

Post autor: Maszka222 »

Firma Turbo Spec posiada gruntowne doświadczenie w dziedzinie regeneracji, pracy i budowy turbosprężarki. Praktyczna wiedza z zakresu budowy i pracy silników spalinowych jest niezbędna aby odpowiednio je naprawiać. Właśnie dlatego zachęcam do zapoznania się z ich ofertą: https://turbospec.pl/oferta.
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Re: Firma Turbo Spec

Post autor: sing »

To ja mogłabym powiedzieć, że firma http://www.xenon24.eu/ ma niesamowite doświadczenie w sprzedaży zregenerowanych już lamp samochodowych, jak i poszczególnych elementów do nich . Możecie tam nabyć nie tylko całe, gotowe do montażu, klosze, ale także i pośrednie częsci, jak odbłyśniki czy soczewki odbijające światło.
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:50

Re: Firma Turbo Spec

Post autor: sunrise »

Mam w sumie dobry samochód, ale właśnie takie turbo mi poszło, źle zregenerowali i sprzedałam po kosztach. Nie chce mi się bawić w to, tym bardziej, że jakiś czas temu nosiłam się z zamiarem kupna nowego BMW. I teraz przyszedł na to czas. Byłam nawet wczoraj w salonie BMW Bawaria Motors w Warszawie i już mam na oku pewien model. Muszę jednak go zamówić, bo chcę kilka dodatkowych opcji w pakiecie.
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: Firma Turbo Spec

Post autor: Willy Wonka »

Jeśli natomiast chodzi o mnie to skorzystałem z pomocy firmy AMSerwis, gdzie szybko i sprawnie zajęli się moją turbiną. Polecam - to prawdziwi specjaliści, jeśli chodzi o regenerację i inne naprawy.
Awatar użytkownika
wiedźmin
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:33

Re: Firma Turbo Spec

Post autor: wiedźmin »

Jeśli mam jakikolwiek problem z samochodem, to podjeżdżam z nim do Dyszkiewicza http://dacia.dyszkiewicz.pl/mechaniczny.html. Mają serwis mechaniczny na wysokim poziomie. Już wielokrotnie przekonałem się, że nie boją się trudnych napraw. Jeśli zapowiada się na dłuższy pobyt samochodu w warsztacie, to oferują auto zastępcze. Idealne rozwiązanie. Sam raz z niego korzystałem.

etapy wdrażania systemu zarządzania bhp
ODPOWIEDZ