Filtry

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Filtry

Post autor: kokszka »

Jak często powinno się wymieniać filtry powietrza w samochodzie?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Filtry

Post autor: Rabka »

Ja akurat trafiłam ostatnio na artykuł na ten temat w internecie, a dokładniej na stronie http://telesystem.com.pl/jak-czesto-wym ... a-w-aucie/. Sądzę, że Ciebie również powinien on zainteresować, więc polecam ;)
Awatar użytkownika
Amelia8
Posty: 21
Rejestracja: 04 lut 2020, 7:48

Re: Filtry

Post autor: Amelia8 »

Myślę, że wiele zależy od tego jak Twoje auto jest użytkowane. Nie ma chyba konkretnej reguły czasowej, tylko bardziej pod kątem ilości przejechanych kilometrów lub też konkretnych oznak wskazujących, iż już najwyższy czas na wymianę. Takie wskazówki umieszczają często na stronie http://iparts.website2.me/ a o konkretny filtr zawsze możesz zapytać na infolinii :)
Awatar użytkownika
marco15
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 8:22
Lokalizacja: Poznań

Re: Filtry

Post autor: marco15 »

Filtrowanie wody w celu uzyskania jej lepszej jakości musi być wykonywane przy pomocy rozwiązań pochodzących od odpowiedniego producenta. Czym według Was powinien cechować się filter do wody?
__________________________________________________________
filtry do wody poznań
Awatar użytkownika
Zazula
Posty: 53
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:13

Re: Filtry

Post autor: Zazula »

Zastanawiam się nad kupieniem jednego z tych systemów wielofunkcyjnych https://www.filtrybb.pl/134-supreme . Podobno doskonale uzdatniają wodę i nadaje się ona wówczas do spożycia. Jakoś nie ufam tej, co spływa prosto z kranu, chociaż są tacy co twierdzą, że jest idealna i można ją pić. Ja jednak wolę ją filtrować ją profesjonalnym urządzeniem. A jak Wy uważacie?
pankamil

Re: Filtry

Post autor: pankamil »

W tej kwestii polecam wam sprawdzić ofertę filtrów do wody przemysłowej na stronie https://www.filtrowanie.com.pl/. To sprawdzona firma z dużym doświadczeniem, na pewno zaproponują rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Grzegorz_Ł

Re: Filtry

Post autor: Grzegorz_Ł »

Jeśli chodzi o profesjonalne uzdatnianie wody, to tylko firma Klarsan :) Jako chyba jedyni na rynku wykonują sami testy na wodzie i gwarantują, że uzdatniona woda będzie spełniać normy wyznaczone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia i będzie zdatna do picia :) Pełna profeska https://www.klarsan.pl/
vanna

Re: Filtry

Post autor: vanna »

Dla mnie jest bardzo ważne to, aby jakość wody była naprawdę odpowiednia. Dlatego ostatnio zaczęłam się zastanawiać faktycznie filtr sznurkowy do wody jak często wymieniać ? Jak to u was wygląda? Co jaki okres to robicie? Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale te ERAQUA ponoć wymienia się co 6 miesięcy.
sekora

Re: Filtry

Post autor: sekora »

odżelazianie wody jest ważną częścią bezpiecznego filtrowania wody. Usuwa zanieczyszczenia, takie jak ołów, chlor i bakterie, jednocześnie usuwając zapach i smak. Dzięki temu rodzajowi filtra możesz mieć pewność, że Twoja rodzina otrzymuje czystą i bezpieczną wodę. Inwestycja w filtr do wody z funkcją odżelaziania to świetny sposób na zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa swojej rodzinie.
Sroka

Re: Filtry

Post autor: Sroka »

Pompy do wody brudnej są nieocenione przy pracach budowlanych, szczególnie tam, gdzie pojawia się problem z wodą zanieczyszczoną, na przykład przy wykopach fundamentowych. Takie pompy efektywnie radzą sobie z wodą zawierającą piasek, muł czy drobne kamienie. Więcej informacji na temat wyboru odpowiedniej pompy znajdziesz pod adresem https://www.nowiny.pl/wiadomosci/224702 ... udnej.html i ważne jest, aby zwrócić uwagę na maksymalną wielkość cząstek, jakie pompa jest w stanie przepompować.
ODPOWIEDZ