Dobrze zorganizowana firma

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 65
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:42

Dobrze zorganizowana firma

Post autor: kasiunia »

Byliśmy kilka lat temu w jednym z krajów Europy Zachodniej i szukając określonych części do samochodu określonej marki przejrzeliśmy wiele magazynów motoryzacyjnych.Zadziwiła nas przede wszystkim organizacja magazynów no i oczywiście regały, dzięki którym szybko i sprawnie można było dotrzeć do określonych części .Ciekawi byliśmy czy w Polsce można dostać takie regały i okazało się ,że jest nawet producent regałów metalowych .Można dobrać odpowiednie regały w zależności od branży jaką się reprezentuje.

rtp type-126
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Dobrze zorganizowana firma

Post autor: Rabka »

Jeśli zależy Wam na sprawnym funkcjonowaniu Waszej firmy, to powinniście również pomyśleć o wdrożeniu w niej jakiegoś nowoczesnego oprogramowania. Co powiecie na innowacyjne systemy informatyczne od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/. Podobno dzięki nim można przyspieszyć wiele procesów w firmie i ograniczyć różne koszty :)
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 26
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:51

Re: Dobrze zorganizowana firma

Post autor: Margot »

Jak dla mnie taką dobrze zorganizowaną firmą jest to centrum: https://opel.autocenter.krakow.pl/ , w którym planuję kupić mój pierwszy samochód!
Genialna obsługa, wszystkie procedury tak sprawne, personel niezwykle kulturalny i miły, oferta też ekstra!
W zasadzie jestem już zdecydowana na zakup u nich, zastanawiam się tylko jeszcze tylko nad konkretnym modelem - mam dwa do wyboru!
Awatar użytkownika
janusz
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2019, 12:08

Re: Dobrze zorganizowana firma

Post autor: janusz »

Źle prowadzona firma może prowadzić do ogromnych strat, a co za tym idzie do poważnych problemów. Jednak wcale nie musi się tak stać. Wystarczy skorzystać z usług firmy Jantar www.jantar.pl , która przeanalizuje całą firmę i wdroży odpowiedni system, prowadząc tym samym do wydajności i efektywności firmy. Dzięki takim zmianom z pewnością lepiej będzie się pracowało nam i naszym pracownikom.

okno w prysznicu
Awatar użytkownika
fetka
Posty: 65
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:37

Re: Dobrze zorganizowana firma

Post autor: fetka »

Założyliśmy z mężem kilka miesięcy temu własną firmę. I nie powiemy jest dobrze. Aktualnie rozglądamy się za jakimś nie za dużym samochodem dostawczym. Wszyscy znajomi mówią by wziąć na raty jakiegoś Transita. Ale czy te raty nie będą za duże? Wtedy szukając w sieci informacji trafiliśmy na stronę http://germaz.pl/ford-focus-active-tera ... esiecznie/ i tam oprócz samochodów osobowych maja także dostawcze.
Awatar użytkownika
Becia_86
Posty: 41
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:25

Re: Dobrze zorganizowana firma

Post autor: Becia_86 »

Jeśli firma zajmuje się transportem to warto zastanowić się nad wprowadzeniem monitoringu GPS do każdego pojazdu. Dlaczego jest to opłacalne dowiecie sie z artykułu na tej stronie www. Dzięki monitoringowi nie tylko łatwo jest "namierzyć" lokalizację pojazdu ale też można dokładniej określić koszty użytkowania, eksploatacji czy serwisu samochodu.
ODPOWIEDZ