torebki

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Józef44343

torebki

Post autor: Józef44343 »

Witam, jak sądzicie, torebki skórzane dalej są w modzie? W sklepie https://e-mcklein.pl/pol_m_Dla-Niej_Tor ... e-353.html jest trochę fajnych modeli. Jak się wam podobają?
kaśka zzz

Re: torebki

Post autor: kaśka zzz »

Torebki damskie muszą pomieścić wiele przydatnych w ciągu dnia rzeczy, ale też dokumenty do pracy – warto więc wybrać model, w którym bez problemu je przechowasz. Skórzane torebki są solidne, elastyczne i wytrzymałe, z pewnością wytrzymają nawet większe obciążenie https://torebki-inspirowane.pl/
Iwła

Re: torebki

Post autor: Iwła »

A ja się w 100% zgadzam z tym że torebka powinna być pojemna ale jednocześnie przyciągać wzrok! Na pewno na https://stevemadden.pl/collections/whats-new-torebki sobie coś upatrzycie jak chcecie modne i naprawdę stylowe torebki :) Ja zamawiam od nich regularnie

team building śląsk
Łucja

Re: torebki

Post autor: Łucja »

Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez torebki i chyba większość z nas kobiet je nosi ze sobą. Zresztą gdzie byśmy w takim razie trzymały te wszystkie rzeczy, które można znaleźć w torebce. Ja jestem zachwycona, gdyż w sklepie https://bonafora.pl/Monnari znalazłam wyjątkowe torebki Monnari, za którymi ja wprost przepadam.
kamiśka

Re: torebki

Post autor: kamiśka »

Jeśli poszukujcie hurtowni, gdzie mają w ofercie różnego rodzaju torebki, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://pawpol.com.pl/pol_m_TOREBKI-179.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Możecie tam bowiem kompleksowo zaopatrzyć swój sklep.
ODPOWIEDZ