szkolenia

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Kacperuś19

szkolenia

Post autor: Kacperuś19 »

Cześć, sporo osób zastanawia się jakie szkolenie wybrać. Moim zdaniem szkolenia dla straży są bardzo ważne, ponieważ każdy strażak powinien wiedzieć jak zachować się w różnej sytuacji. Robiliście kiedyś kurs pierwszej pomocy? Wiecie jak pomóc drugiej osobie?
Dżina

Re: szkolenia

Post autor: Dżina »

Ja jestem zdania, że warto korzystać ze szkoleń - zgodnie ze swoimi zainteresowaniami oraz/lub wykonywanym zawodem. Sama planuję w najbliższym możliwym czasie szkolenie pod okiem Pani Patrycji Zielińskiej https://www.patrycjazielinska.pl/szkolenia/ i jeśli ktoś z Was orientuje się w świecie stylizacji brwi/rzęs, to na pewno zdaje sobie również sprawę z tego, że jest to mistrzyni w swoim fachu, bo jak się uczyć to u najlepszych.
kastoś

Re: szkolenia

Post autor: kastoś »

Myślę, że szkolenia w firmie są bardzo ważne szczególnie, że teraz takie platformy jak https://sqda.pl/e-learning/ możemy do tego wykorzystywać. W okresie pandemii dużo firm zrozumiało, że praca zdalna może być tak samo efektywna jak praca stacjonarna, a to się przyczyniło do wzrostu zainteresowania szkoleniami online. Super sprawa, sami mamy u siebie w firmie często organizowane takie szkolenia.
Błażej

Re: szkolenia

Post autor: Błażej »

Mnie ciekawią kursy okulistyczne. Chciałbym wzbogacić swoją wiedzę, poznać jakieś nowe metody, dowiedzieć się jak działać z trudnymi przypadkami. Takie szkolenia naprawdę poszerzają możliwości lekarzy, dlatego warto się na nie zapisywać. W końcu chodzi o zdrowie pacjentów.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: szkolenia

Post autor: Rabka »

Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu instalacji sprężonego powietrza, odnawialnych źródeł energii czy też pomiarów termowizyjnych, to z tego, co widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/szkolenia, organizuje je na przykład firma Efektywniej z Wrocławia. Tak więc jeśli Was to interesuje, to polecam się z tą ofertą zapoznać :)
ODPOWIEDZ