szkoła policealna

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Sigitś3009

szkoła policealna

Post autor: Sigitś3009 »

Hej, macie problem ze znalezieniem szkoły, która robi rekrutacje na semestr letni? Widziałem na stronie https://wseh.pl/pl/aktualnosci/rekrutac ... 021.html-0 szkołę, do której zapisywać można się już teraz. Myślicie, zę taka szkoła będzie dobrym wyborem?
waś

Re: szkoła policealna

Post autor: waś »

Co do szkół to dobre są na pewno prywatne choć i publiczne niektóre są bardzo dobre. Mój syn kończy prywatną i idzie teraz do matury, dzięki ofertom takim jak https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... 11053.html będzie lepiej przygotowany do egzaminu językowego choć i tak jego znajomość języka jest bardzo wysoka.
ewelka

Re: szkoła policealna

Post autor: ewelka »

A może szkoła policealna? Mają wiele ciekawych kierunków, nauka jest dzienna lub weekendowa, jak kto woli, a do tego nauka kończy się egzaminem państwowym. Z tego co widziałam jest wiele kierunków medycznych, ja się właśnie zapisałam na kosmetyczkę i jestem zachwycona zajęciami.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 200
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: szkoła policealna

Post autor: sanderka »

Uważam, że https://mistrzedukacji.pl/ to niezbędne wsparcie dla wszystkich uczniów szkół średnich. Znajdziesz tu sprawdzone metody nauki, przydatne porady oraz materiały pomocne w przygotowaniach do matury. Nie trać czasu na szukanie i osiągnij sukces w nauce!
ODPOWIEDZ