Suplementy diety - produkcja

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Kaśka33

Suplementy diety - produkcja

Post autor: Kaśka33 »

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali konkretnych podpowiedzi w zakresie suplementacji ale również samego tematu produkcji suplementów to zdecydowanie polecam bloga prowadzonego przez firmę Tantus która zajmuje się kontraktową produkcją tego typu produktów zarówno w tabletkach i kapsułkach twardych. W temacie "WPROWADZENIE PRZEZ EISD CERTYFIKATÓW JAKOŚCI SUPLEMENTÓW DIETY" https://tantus.pl/wprowadzenie-eisd-cer ... tow-diety/ dowiecie się więcej m.in odnośnie właśnie certyfikatów suplementów diety i jak to dokładnie powinno wyglądać, żeby też nie narazić firmy na duże problemy.
Jarosław

Re: Suplementy diety - produkcja

Post autor: Jarosław »

Jednakże jeśli szukacie już gotowych produktów suplementacyjnych, to polecam wam platformę ktomalek. Tutaj https://ktomalek.pl/preparaty-wielomineralowe/k-72/1 możecie poczytać o preparatach wielominerałowych oraz macie możliwość wyszukania ich w dowolnej aptece i zarezerwowania jeżeli jest to możliwe.
karaś25

Re: Suplementy diety - produkcja

Post autor: karaś25 »

Warto zwracać uwagę na opinie poprzednich użytkowników konkretnych suplementów. Ja w ten sposób trafiłem na Noble Pharma oraz https://noblepharma.pl/terapie-enzymatyczne tego rodzaju terapie enzymatyczne. Powiem tyle, że suplement diety EnzymeMax Immun świetnie się sprawdza przy leczeniu mojej dolegliwości jaką jest zapalenie stawów.
tęmida

Re: Suplementy diety - produkcja

Post autor: tęmida »

Produkując suplementy należy podjąć współpracę z firmą, która zajmuje się dystrybucją oraz produkcją surowców chemicznych, które wchodzą w skład już gotowych produktów. A te znajdziecie na pewno w ofercie firmy Oqema https://oqema.pl/. Warto się do nich zgłosić, można tu liczyć na profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do klienta.
moniq

Re: Suplementy diety - produkcja

Post autor: moniq »

Zamiast stosować najróżniejsze suplementy diety, to najlepiej zadbać o to, aby dostarczać witaminy organizmowi w sposób naturalny. Tutaj fajnie może się sprawdzić, chociażby catering dietetyczny, który ofertuje najróżniejsze warianty diet. Mnie chociażby zainteresowała dieta dla aktywnych .
karolajna

Re: Suplementy diety - produkcja

Post autor: karolajna »

Jak chcecie naprawdę wszechstronny suplement to polecam NMN NAD+ booster - Mononukleotyd nikotynamidu ma wpływ na skórę, mięśnie, mózg, stan serca i układ immunologiczny.

logopeda z sercem kraków
Sławomir

Re: Suplementy diety - produkcja

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku od wielu miesięcy korzystam z cateringu dietetycznego Body Chief - https://bodychief.pl/blog/631576-bialko ... ty-kupowac i jestem bardzo zadowolony. Nie mam czasu na gotowanie, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla mnie.
ODPOWIEDZ