social media jak zacząć

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Patryś77

social media jak zacząć

Post autor: Patryś77 »

Cześć, prowadzicie może własną firmę? Może orientujecie się w kwstii social media jak zacząć z tym przygode? Social media marketing to temat, który interesuje wielu przedsiębiorców, ponieważ rozwija to firmę. Ale gdzie można więcej poczytać na ten temat?
Awatar użytkownika
kiszka
Posty: 73
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: social media jak zacząć

Post autor: kiszka »

Myślę, że najsensowniej byłoby podjąć się współpracy z dobrą agencją reklamową, która ma doświadczenie i zna się na rzeczy. Do takich działań warto byłoby także dołączyć marketing szeptany, z tego względu że jest on doskonałym narzędziem do wsparcia sprzedaży. Na blogu https://i-content.pl/ można wyczytać więcej na ten temat, polecam bo sporo informacji jest na nim zawartych
Waluś

Re: social media jak zacząć

Post autor: Waluś »

Myślę, że na samym początku ja bym zaczął od przeczytania artykułu https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... tywny.html gdyż właśnie w nim bardzo dokładnie opisano jak social media wykorzystywać efektywnie. Jestem zdania, że właśnie taka wiedza w pierwszej kolejności jest nam potrzebna.
Korzeń

Re: social media jak zacząć

Post autor: Korzeń »

W sumie same social media to faktycznie jest doskonały pomysł na to aby korzystając z nich równocześnie prowadzić i reklamować własną firmę. Właśnie dlatego jak tylko natrafiłem na wpis https://www.polskapraca.info/prowadzic-social-media/ to już teraz wiem w jaki sposób mam prowadzić własne social media.
Damianos

Re: social media jak zacząć

Post autor: Damianos »

Hashtagi to także doskonały sposób na wyróżnienie się w mediach społecznościowych podczas ważnych wydarzeń, takich jak konferencje czy festiwale. Używając oficjalnych hashtagów tych wydarzeń, możesz dołączyć do szerszej dyskusji i zwiększyć zasięg swoich postów. Aby dowiedzieć się więcej o strategii wykorzystywania hashtagów w takich sytuacjach, sprawdź https://adnext.pl/baza-wiedzy/hashtag/ i jest to sposób na pokazanie się w kontekście ważnych wydarzeń i zainteresowań.
ODPOWIEDZ