serwis komputerowy

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
Samir3782
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 9:05

serwis komputerowy

Post autor: Samir3782 »

Cześć, macie problem z wyborem odpowiedniego serwisu komputerowego? W internecie możecie poczytać artykuły na temat serwisu Slserwis. A może znacie inne porządne serwisy komputerowe?
Awatar użytkownika
prussel
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2020, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Re: serwis komputerowy

Post autor: prussel »

Faktycznie nie jest łatwo znaleźć dobry serwis komputerowy. Sam też jakiegoś szukam.
Awatar użytkownika
miri
Posty: 102
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:54

Re: serwis komputerowy

Post autor: miri »

Na tej stronie https://idream.pl/serwis/cennik/ipad/wy ... rzadzenia/ jest namiar na autoryzowany serwis iPhone. Można tam bowiem naprawić swój sprzęt. Poza tym zajmują się również wymianą urządzeń. Macie tam informacje, w jakich sytuacjach za dopłatą można takie urządzenie wymienić. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i poczytać na ten temat.
Awatar użytkownika
gordon38
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2020, 13:15

Re: serwis komputerowy

Post autor: gordon38 »

Nasz sprzęt komputerowy oddajmy tylko w dobre ręce.
Awatar użytkownika
orpha.swift
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2020, 7:36
Lokalizacja: Strawczyn

Re: serwis komputerowy

Post autor: orpha.swift »

Naprawy swojego komputera wykonuję osobiście i chwilowo dobrze mi idzie.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: serwis komputerowy

Post autor: balonik »

Może nie do końca to jest serwis komputerowy ale korzystając z oferty https://www.macforce.pl/serwis/serwis-n ... lany-ipad/ ja również bez problemu mogłem oddać swojego zalanego iPada do naprawy. Myślę, że właśnie tego typu rozwiązanie jest bardzo fajne i tym bardziej, że naprawa była błytskawiczna.
Błażej

Re: serwis komputerowy

Post autor: Błażej »

Jeśli ktoś szuka firmy która oferuje usługę naprawczą dla sprzętów marki Apple to polecam firmę która wykonała dla mnie Wymiana wyświetlacza iPhone Jest to profesjonalny Serwis Sprzętu Apple, którego celem jest dostarczenie klientom usług najwyższej jakości, w bezkonkurencyjnie niskich cenach. Sprawdźcie na stronę tam są wszystkie informacje i cała ich ofertę. Ja jestem zadowolona z ich usług.
ODPOWIEDZ