reklama dla firmy

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

DObrze jest zainteresowac się odpowiednia reklamą. Teraz modne są flagi reklamowe, wystawy z ulotkami, czy ścianki. To wszystko bardzo się przydaje w reklamie. Z tego co zauwazyłem to tutaj https://www.retio.pl/ firma ma w swojej ofercie własnie takie rzeczy. Sa starannie wykonane więc warto w to zainwestować..
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: reklama dla firmy

Post autor: enika »

Ja postawiłam na polecaną mi agencję http://mmsummit.pl/ i zdałam się na ich doświadczenie. Teraz wiem, że była to dobra decyzja, bo marketing internetowy doskonale ogarniają. Dzięki temu bezproblemowo docierali z przekazem do potencjalnych dla mojej firmy klientów.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: reklama dla firmy

Post autor: Rabka »

gość pisze: ↑28 mar 2021, 1:31 DObrze jest zainteresowac się odpowiednia reklamą. Teraz modne są flagi reklamowe, wystawy z ulotkami, czy ścianki.
Ja też uważam, że całkiem niezłym pomysłem na reklamę dla firmy mogą być flagi reklamowe na masztach, na przykład zamontowane przed budynkiem firmy ;) Czytałam nawet ostatnio na stronie internetowej https://www.maszty.com.pl/blog/maszt-fl ... wlane.html artykuł mówiący o tym, czy jest na to wymagane zezwolenie budowlane ;)
fączek

Re: reklama dla firmy

Post autor: fączek »

W dzisiejszych czasach warto głównie reklamować się za pośrednictwem internetu. To tutaj znajduje się większość naszych klientów. Mass media mają coraz mniejsze znaczenie, gdyż życie toczy się obecnie głównie w sieci. Dlatego, warto reklamować się głównie przez internet.
___
internetowy sklep meblowy
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: reklama dla firmy

Post autor: pojq889 »

Nie jest dużym kosztem zrobienie takiego baneru, a będzie można go jak coś na pewno w przyszłości kiedyś wykorzystać. Z takich typowo stacjonarnych form reklamy to również ciekawym rozwiązaniem są flagi reklamowe producent , te można np. zabrać ze sobą na targi, albo i powiesić na specjalnych masztach reklamowych przy firmie.
waruś

Re: reklama dla firmy

Post autor: waruś »

W mojej firmie, za reklamę odpowiada agencja http://agencjalublin.pl/ . Specjalizują się w marketingu internetowym, gdzie ich dodatkową zaletą jest doskonała znajomość lokalnego rynku jak i oczekiwań klientów. Bezproblemowo zwiększyli widoczność mojej marki, na czym mi najbardziej zależało.
raduś

Re: reklama dla firmy

Post autor: raduś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://www.naj-sklep.pl/
adaś

Re: reklama dla firmy

Post autor: adaś »

Jeśli chodzi o mnie, to potrzebowałem wydrukować sporo katalogów, a czas był mocno ograniczony. Znajomy polecił mi drukarnię: https://www.jkbprint.pl/katalogi która zajmuje się wydrukiem katalogów. Rzecz jasna nie tylko, ponieważ posiadają szeroki wachlarz ofertowy, dzięki czemu zareklamujecie firmę na wielu płaszczyznach.
Awatar użytkownika
kiszka
Posty: 73
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: reklama dla firmy

Post autor: kiszka »

Ostatnio trafiłam na artykuł omawiający kwestie pozycjonowania https://liveinmarketing.pl/na-czym-pole ... jonowanie/ i myślę, że zdecyduję się na takie działania marketingowe w mojej firmie. Wyczytałam, że niezwykle ważna jest wysoka pozycja w wyszukiwarce, gdyż wpływa ona na liczbę odwiedzin strony
zenon.nowak456

Re: reklama dla firmy

Post autor: zenon.nowak456 »

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona metalizacją przedmiotów, bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę: https://metalizacja24.pl/sklep/
zenon.nowak456

Re: reklama dla firmy

Post autor: zenon.nowak456 »

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona metalizacją przedmiotów, bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę: https://metalizacja24.pl/blog/
Liwia

Re: reklama dla firmy

Post autor: Liwia »

W czasach jakie mamy to moim zdaniem najbardziej skuteczna reklama dla firmy to taka w social mediach. Zwłaszcza mając małą lub średnią firmę, gdzie nie mamy zwykle środków na reklamy telewizyjne czy radiowe, zresztą teraz nie przynoszą one już takich efektów jak kilka lat temu. Po pierwsze załóżcie profile firmy na facebooku i instagramie. Dodajcie opis, zdjęcia, linki do strony internetowej Waszej firmy :)Później musicie trochę podbić profile firmy, bo nie okłamujmy się jest tyle różnych profili,że trudno się przebić. Warto wtedy zakupić follow i like , od siebie mogę polecić zakup na https://www.socialmediabost.pl/ Zacznijcie od follow, a później pamiętajcie, żeby lajki do każdego posta wynosiły minimum 10-15 procent Waszych obserwujących ;) Na profilu jest więcej interakcji i dociera do większej ilości osób, co robi bardzo fajną reklamę, za małe pieniądze ;)
ODPOWIEDZ