projekt hali

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Patryś82

projekt hali

Post autor: Patryś82 »

Cześć, może jest na forum ktoś kto orientuje się w kupowaniu takich rzeczy hale? Potrzebuje projekt hali stalowej ale nie wiem, które firma coś takiego wykona. Podczas szukania firmy trafiłem na https://kobexstal.pl/pl/projekty/ Znacie tego producenta hal? Warto skorzystać z jego usług?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: projekt hali

Post autor: Rabka »

Jeśli chodzi o hale i inne obiekty przemysłowe, to z tego, co wiem, ich projektowaniem zajmuje się między innymi firma Building4you z Warszawy. Z jej ofertą w tym zakresie możecie się zapoznać na stronie internetowej https://www.building4you.pl/projektowan ... owych.html. Polecam ;)
pojq8891

Re: projekt hali

Post autor: pojq8891 »

Wózki widłowe przede wszystkim powinny znajdować się na magazynie, gdzie można znaleźć dla nich najwięcej różnych zastosowań. Zastanawiacie się właśnie nad takim sprzętem? No to konieczna trzeba sprawdzić ofertę firmy https://gizo.pl/ . Jeśli chodzi o mnie, to bardzo ich polecam, bo mają ogromny wybór, świetnie potrafią doradzić, a poza wózkami widłowymi można znaleźć u nich również ich serwis. Sprawność takiego sprzętu jest bardzo ważna do funkcjonowania całej firmy.
mczay433

Re: projekt hali

Post autor: mczay433 »

pojq8891 pisze: ↑31 paź 2021, 23:29 Wózki widłowe przede wszystkim powinny znajdować się na magazynie, gdzie można znaleźć dla nich najwięcej różnych zastosowań. Zastanawiacie się właśnie nad takim sprzętem? No to konieczna trzeba sprawdzić ofertę firmy .... . Jeśli chodzi o mnie, to bardzo ich polecam, bo mają ogromny wybór, świetnie potrafią doradzić, a poza wózkami widłowymi można znaleźć u nich również ich serwis. Sprawność takiego sprzętu jest bardzo ważna do funkcjonowania całej firmy.
Gdzie wykonać takie projekty?

___
http://eko-miszmasz.pl/
ODPOWIEDZ