pomoc drogowa

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Iruś55

pomoc drogowa

Post autor: Iruś55 »

Cześć, możecie mi powiedzieć która firma posiada usługę pomoc drogowa bielsko? Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i da mi namiar na firmę z tego miasta? Szukałem ale nikogo porządnego nie znalazłem. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii.
mirołada1

Re: pomoc drogowa

Post autor: mirołada1 »

Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa, holowanie, laweta 24h Gdańsk Szewczyk: https://pomocdrogowagdansk.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogową. Bardzo sprawnie pojawili się w miejscu zdarzenia i dowieźli bez problemu moje auto do warsztatu.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: pomoc drogowa

Post autor: Rabka »

Jeśli chodzi o Gdańsk i okolice, to lista takich firm, które świadczą usługi pomocy drogowej właśnie na tym terenie, dostępna jest na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-gdansk. Tak więc jeśli potrzebowalibyście lawety w tych okolicach, to możecie z tego skorzystać.
Cezaruś81

Re: pomoc drogowa

Post autor: Cezaruś81 »

Iruś55 pisze: ↑23 cze 2021, 16:25 Cześć, możecie mi powiedzieć która firma posiada usługę pomoc drogowa bielsko? Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i da mi namiar na firmę z tego miasta? Szukałem ale nikogo porządnego nie znalazłem. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii.
Nie znam żadnej firmy z tego miasta. Nie pomogę Ci.
____
wybieramknp.pl
Ćwiek

Re: pomoc drogowa

Post autor: Ćwiek »

W sumie ja także całkiem niedawno podczas przejazdu przez stolicę miałem małą awarię mojego samochodu i nawet gdybym chciał to niestety nie byłem w stanie kontynuować dalszej jazdy. Właśnie dlatego wiem już, że gdy chodzi o holowanie to pomoc drogowa Warszawa https://drogowipomocnicy.pl/ warta jest tego aby po nich zadzwonić.
ODPOWIEDZ