pomoc drogowa

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Oluś29

pomoc drogowa

Post autor: Oluś29 »

Hej, korzystaliście z usług pomocy drogowej? Interesuje mnie pomoc drogowa 24/h Skoczów ale nie wiem, która firma jest naprawdę dobra. Nie wiem na co zwracać uwage podczas szukania takiej firmy. Może ktoś z Was korzystał z firmy z tego miasta i może mi dać na nią namiar?
dżamila1

Re: pomoc drogowa

Post autor: dżamila1 »

Popsuty samochód trzeba dostarczyć do warsztatu. W tym zadaniu na pewno pomoże Wam pomoc drogowa i auto holowanie Lublin Speed-Bus: https://www.pomocdrogowalublin.pl/ . Miałam okazję z nimi współpracować i polecam. Bardzo szybko sobie poradzili z tym zadaniem.

kominek grill ogrodowy projekt
MichałŻ

Re: pomoc drogowa

Post autor: MichałŻ »

Ostatnio miałem taką przykra sytuację i musiałem wezwać pomoc drogową bo auto stanęło mi praktycznie na środku drogi. Dobrze ze miałem namiar na firmę Assistance Partner https://www.assistance-partner.com.pl/kontakt , która szybko i sprawnie mnie z drogi ściągnęła. Czekając na pomoc drogową przejrzałem ich stronę i okazało się, że oprócz pomocy drogowej zajmują się awaryjnym otwieraniem aut. Dobrze wiedzieć bo moja żona ciągle zatrzaskuję kluczyki w aucie.
lucynaa

Re: pomoc drogowa

Post autor: lucynaa »

No tak, nigdy człowiek nie wie co się wydarzy z autem, dlatego trochę trzeba się orientować w tym - gdzie szukać pomocy. Tutaj https://tuningster.pl/pomoc-drogowa-kie ... a-znalezc/ macie w tym zakresie nawet poradnik.
ODPOWIEDZ