nowe mieszkania

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Adamuś213144

nowe mieszkania

Post autor: Adamuś213144 »

Witam, macie problem z wyborem dewelopera? Jeśli zastanawiacie się od którego dewelopera kupić mieszkanie to na stronie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... ce-krakow/ znajdziecie dewelopera, który ma do zaoferowania naprawdę dużo mieszkań. Co sądzicie o tym deweloperze?
Awatar użytkownika
monia
Posty: 61
Rejestracja: 18 paź 2019, 7:27

Re: nowe mieszkania

Post autor: monia »

Adamuś213144 pisze: ↑28 sty 2021, 15:52 Witam, macie problem z wyborem dewelopera?
Nie mam takiego problemu. Ja dewelopera Atal od którego kupiłam mieszkanie i bardzo dokładnie go sprawdziłam a jest to firma rzetelna, solidna, dobrze zarządzana, notowana na giełdzie, z przejrzystą sytuacja finansową, id tego dewelopera nie obawiałam się zakupu mieszkania
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: nowe mieszkania

Post autor: natik »

Nowe czy używane, najważniejsze żeby mieć coś swojego moim zdaniem. Co do wyboru to dużo zależy od dostępnych środków finansowych. Swoje mieszkanie kupowałam w Warszawie i mimo, że na rynku wtórnym to naprawdę jestem zadowolona jak trafiłam. Poprzedni właściciel chwalił też Per modum czyli zarządcę nieruchomości, który jest na moim osiedlu. Teraz sama mogę potwierdzić, że to mega profesjonalny zarządca.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: nowe mieszkania

Post autor: balonik »

Czasami faktycznie kupno nowego mieszkania jest fajne, ale również jakaś część osób na pewno swoje nieruchomości sprzedaje. Ja właśnie byłem w tej grupie i zależało mi na szybkim zbyciu mojego mieszkania. Fajnie, że firma http://kupimytwojem.pl/ bez większego problemu zdecydowała się ode mnie je skupić.

luxiona cennik
wiwat

Re: nowe mieszkania

Post autor: wiwat »

Czy nowe mieszkanie, może znajdować się w zasięgu, osoby która nie może dostać kredytu hipotecznego? Okazuje się że tak, mogą w tym pomagać takie formy najmu jak https://katowice.korczaka.mdr.pl/ instytucjonalny. To dobrze dostępne mieszkania, dla osób, które spełniają określone kryteria, daje to swobodę mieszkania na swoim, bez konieczności brania drogiego kredytu.
Bartłomiej

Re: nowe mieszkania

Post autor: Bartłomiej »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://torun.mdr.pl , na której znajdziecie ofertę wynajmu najróżniejszych mieszkań w wielu miastach w Polsce. Jest to firma, która oferuje bezpieczną umowę, z maksymalną 1 zmianą ceny wynajmu w roku oraz możliwością dopłaty przy długoterminowym wynajmie.
wikgad

Re: nowe mieszkania

Post autor: wikgad »

Aktualne ceny mieszkań na rynku mogą znacznie różnić się w zależności od lokalizacji, rodzaju nieruchomości, standardu wykończenia, metrażu i wielu innych czynników. Ceny mieszkań mogą również zmieniać się w czasie w zależności od trendów rynkowych, lokalnej sytuacji gospodarczej i innych czynników. Tutaj https://ronson.pl/blog/co-wplywa-na-cen ... rynkowych/ możecie poczytać na ten temat.
Jadwiigga

Re: nowe mieszkania

Post autor: Jadwiigga »

Urządzanie balkonu w mieszkaniu to kreatywne wyzwanie, ale może przynieść wiele satysfakcji - https://doba.pl/wroclaw/artykul/3-pomys ... /17/noa123 Przede wszystkim zastanów się nad warunkami na swoim balkonie. To, czy jest zadaszony, na którym piętrze się znajduje, a także strony świata, na które jest zwrócony, wpłynie na wybór roślin i mebli oraz sposobu ich umieszczenia.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 141
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: nowe mieszkania

Post autor: sanderka »

Nowe mieszkania ma również do zaproponowania deweloper w Lublinie. Na stronie internetowej http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat - sami sprawdźcie.
Mazak

Re: nowe mieszkania

Post autor: Mazak »

Zastanawiałem się ostatnio nad szybką sprzedażą mojego mieszkania i trafiłem na informacje dotyczące skupu nieruchomości. Serwis https://homly.to/ oferuje kompleksową obsługę w tej kwestii i wydaje się być godnym uwagi źródłem informacji dla potencjalnych sprzedających.
ODPOWIEDZ