marketing

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Franuś02

marketing

Post autor: Franuś02 »

Witam, w jaki sposób komunikujecie się z klientami? Macie na to jakieś ciekawe sposoby? Widziałem na stronie https://freshmail.pl/wysylka-sms/ firmę, która oferuje kampanie sms. Myślicie, że takie rozwiązanie może być naprawdę skuteczne czy raczej szukać czegoś innego?
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: marketing

Post autor: balonik »

Myślę, że same działania marketingowe są niezwykle ważne i jak dla mnie jest to coś niezwykle istotne pod kątem pozyskiwania nowych klientów. Jak już miałem okazję przeczytać na stronie https://mediatown.pl/10-wskazowek-w-jak ... spolpracy/ to faktycznie myślę, że wybór właściwego influencera do współpracy również jest istotny.
NathaliaŁ

Re: marketing

Post autor: NathaliaŁ »

Ta agencja - https://3-a.eu/aplikacje-webowe-i-mobilne/ zajmie się dla Was przeprowadzeniem kampanii marketingowych ale też mogą stworzyć różne aplikacje webowe czy mobilne. Działają kompleksowo i naprawdę efektywnie, a to moim zdaniem najważniejsza kwestia jest.
Czyłek

Re: marketing

Post autor: Czyłek »

Odnośnie skutecznych działań marketingu online to na pewno warto wymienić tutaj iWizerunek https://iwizerunek.pl/wizerunek-firmy/ jest to agencja z którą udało nam się nawiązać współpracę. Przede wszystkim kompetentni, uczciwi i jednocześnie znający się na rzeczy. Dlatego jeżeli nie chcecie marnować budżetu reklamowego to jednak warto wybrać prawdziwych specjalistów. Tym bardziej, że również wiedzą jak wspomagać budowę wizerunku i tym samym budowę swojej pozycji w sieci.
trójka

Re: marketing

Post autor: trójka »

W sumie z takim podejściem, że upierasz się na 1 rodzaj promocji, to wydaje mi się, że nie będzie Ci łatwo. Można powiedzieć, że przede wszystkim bardzo mi zależy na łączeniu kilku rodzai reklamy, bo tylko to ma sens. Na pewno taki GRAFIK Lubin https://www.raval.pl/ będzie mi potrzebny, ale i ktoś od szeptanki. Dlatego właśnie mocno się na tym skupiam.
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 116
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: marketing

Post autor: Gryksa »

Trzeba interesować się takimi rzeczami, wiadomo, że kwestie reklamy są bardzo ważne. Ja znalazłam tak już kilka pomysłów na swoją firmę. Zastanawiam się nad kalendarzami reklamowymi, konkretnie to chciałabym kupić Kalendarze biurowe. Gadżety reklamowe to oczywiście nie jedyny mój pomysł na reklamę.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: marketing

Post autor: balonik »

Bardzo jeszcze dużo zależy na czym ten marketing dokładnie miałby polegać. Ja jestem zdania, że w przypadku marketingu internetowego jest całkiem sporo ciekawych kanałów. Polecam na pewno zapoznanie się z wpisem https://push-ad.com/blog/lead-generatio ... -wiedziec/ gdzie bardzo dokładnie opisano kwestię tego czym jest lead generation oraz kiedy i gdzie się go stosuje.
Violuś

Re: marketing

Post autor: Violuś »

Czy znacie takie podejście do marketingu, które dzieli go na marketing transakcyjny oraz marketing relacyjny? Uważam ,że to bardzo dobry podział, bo jak sięgnięcie pamięcią jak wyglądają wasze działania w waszych firmach - to o czym piszą w tym artykule - http://magazynkaszuby.pl/2020/10/akadem ... ch-tresci/ by się zgadzało.Generalny taki podział marketingu jak w tym artykule uważam za zasadny.
Myśl

Re: marketing

Post autor: Myśl »

Jak już jesteśmy w temacie reklamy, to polecam na poważnie zainteresować się marketingiem internetowym. Myślę, że to kluczowy odłam marketingu, który w obecnych czasach sprawdza się najlepiej. Polecam zgłosić się do firmy https://onetrend.pl która ma ogromne doświadczenie w tej branży, więc bez problemu pomoże wam wybrać najlepszą reklamę dla swojego biznesu.
Awatar użytkownika
kiszka
Posty: 73
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: marketing

Post autor: kiszka »

Z tym się zgodzę, faktycznie marketing internetowy jest bardzo ważny, w końcu mamy czasy kiedy miliony ludzi dziennie przegląda sieć. Jednak trzeba też mieć świadomość, że jest bardzo dużo narzędzi do prowadzenia marketingu o czym mowa tutaj https://adrenalinemd.pl/ i należy umieć odpowiednio dobrać je do celów jakie pragniemy osiągnąć. Dlatego dobrze byłoby podjąć się współpracy z doświadczoną agencją

champion eon 1
adaś

Re: marketing

Post autor: adaś »

Jeżeli interesują was kuluarowe zagadnienia związane z digital marketingiem, to warto zajrzeć pod ten adres: http://servicedesign.pl/ . Znajdziecie tam ciekawe artykuły, które poruszają kwestie marketingu internetowego. Moim zdaniem, jeśli posiadacie własną firmę, to warto skorzystać i poczytać ichniejsze treści.
Iruś

Re: marketing

Post autor: Iruś »

Z całą pewnością warto jest wspomnieć, że na pewno sam marketing jest doskonały jeśli prowadzony jest we właściwy sposób. Ja na pewno mogę każdemu polecić również zapoznanie się z terminem influencer marketingu https://adnext.pl/baza-wiedzy/influencer-marketing/ gdyż jest to również bardzo dobre działanie.
Mireś

Re: marketing

Post autor: Mireś »

Szukając najlepszych specjalistów w zakresie działań marketingowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście jednak wzięli pod uwagę współpracę z agencją iWizerunek https://www.iwizerunek.pl/doradztwo-marketingowe/ na których zdecydowanie warto postawić i to zarówno jeśli chodzi o doradztwo. ale również pomoc w zakresie podjęcia odpowiednich działań marketingowych które przełożą się na lepsze zyski i jednocześnie sprzedaż naszych usług.
raduś

Re: marketing

Post autor: raduś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://effectivepr.pl/oferta/kampanie-e ... spoleczne/
Góral

Re: marketing

Post autor: Góral »

Pojęcie marketingu jest bardzo szerokie i ja jestem zdania, że na pewno powinniśmy na dzień dzisiejszy zainteresować się marketingiem internetowym. jak dla mnie są to kwestie dość ważny gdyż wiem, że virale mają duży potencjał aby je wykorzystywać w tym obszarze działań. Doskonale o tym napisano w artykule https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... -potencjal i myślę, że ja również niedługo takie działania u mnie wprowadzę.
DanielSz

Re: marketing

Post autor: DanielSz »

Bardzo ważne jest to, aby stworzyć skuteczną i dopracowana strategię marketingu internetowego. Jeżeli nie udało Wam się do tej pory znaleźć odpowiedniej agencji marketingowej o dużym doświadczeniu i umiejętnościach to na pewno warto będzie także wziąć pod uwagę takich specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak DigitalHill https://digitalhill.pl/ która na pewno pomoże w kampaniach płatnych, ale również pozycjonowaniu co akurat ma ogromne znaczenie w długiej perspektywie czasu.
Dawid151

Re: marketing

Post autor: Dawid151 »

Na stronie http://crd24.pl/a/bcbh,jak-przyspieszyc ... h-sposobow znajdziecie kilka porad, dzięki którym możecie znacząco przyspieszyć działanie Waszej strony internetowej. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Weguel

Re: marketing

Post autor: Weguel »

W ostatnim czasie w marketingu dla e-commerce pojawiło się wiele innowacji - https://innoship.com/pl/jak-innowacje-m ... -commerce/ . Chatboty przekształcają obsługę klienta w e-commerce. Dzięki dynamicznemu rozwojowi sztucznej inteligencji, chatboty stają się nie tylko efektywnym narzędziem do udzielania informacji o produktach, ale również zbierają cenne dane o preferencjach klientów. To nie tylko oszczędność czasu, ale także nowe źródło informacji dla działań marketingowych i analiz.
Ćwiek

Re: marketing

Post autor: Ćwiek »

Innowacje technologiczne mają ogromny wpływ na rozwój branży influencer marketingu. Agencje, które są na bieżąco z najnowszymi narzędziami i technologiami, jak https://tearsofjoy.pl/ są w stanie oferować swoim klientom przewagę konkurencyjną. Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań analitycznych pozwala na lepsze zrozumienie rynku i efektywniejsze docieranie do celowej grupy.
marak

Re: marketing

Post autor: marak »

Dzięki temu artykułowi https://recenzje.info.pl/uncategorized/ ... sc-online/ dowiecie się, jak kluczowe jest dobieranie odpowiednich słów kluczowych w marketingu czy nawet opisie produktów. Strona internetowa musi odpowiadać parametrom optymalizacji SEO, aby ulepszyć jej indeksację w sieci. Uważam, że warto przeczytać ze zrozumieniem ichniejszy wpis, a na pewno się to opłaci.
ODPOWIEDZ