Klinika elite.waw.pl

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
Lajla1971
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 4:53

Klinika elite.waw.pl

Post autor: Lajla1971 »

Poszukuję opinii na temat kliniki elite.waw.pl w Warszawie. Planuję zapisać się do nich na zabieg laserowej depilacji, ale wolę się upewnić, że to dobry wybór miejsca.

ms photo editor
Awatar użytkownika
Cecyl1980
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 20:41

Re: Klinika elite.waw.pl

Post autor: Cecyl1980 »

W klinice elite.waw.pl byłem na zabiegu usuwania tatuażu. Mogę polecić, bo wszystkim zajęli się sprawnie i jak najbardziej profesjonalnie. Każdego pacjenta otaczają opieką i dbają o jego komfort. Poza tym mają rozsądne ceny zabiegów.
fożka

Re: Klinika elite.waw.pl

Post autor: fożka »

taki zabieg usuwania tatuażu jest podob no bardzo bolesny... ja też jakiś czas temu o tym myślałam ale ostatecznie zdecydowałam się na cover i uważam, ze to była najlepsza decyzja :) nowy tatuaż zrobili mi w studiu Jah Love Tattoo w Warszawie i jestem zachwycona bo po starym motywie nie ma już śladu a ja ciesze się nowym tatuażem :)
raduś

Re: Klinika elite.waw.pl

Post autor: raduś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://www.drchodorowski.pl/dermatoskopia-lublin/
ODPOWIEDZ