inteligentny dom

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Filipuś19

inteligentny dom

Post autor: Filipuś19 »

Cześć, zastanawiasz się od czego zacząć budować dom? Według mnie warto poczytać na ten temat aby nie popełnić żadnego błędu. Oczywiście nie które osoby budują domy na szybko, a potem pojawia się problem gdyż konstrukcja nie jest zbyt wytrzymała. Co Wy sądzicie w ogóle o budowie domu?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: inteligentny dom

Post autor: Rabka »

Myślę, że budowę własnego domu należałoby zacząć od wyboru odpowiedniego projektu. Dom nie tylko musi się nam podobać - musi być także funkcjonalny. Wydaje mi się, że całkiem fajne projekty oferuje na przykład Pracownia Architektoniczna MG Projekt. Widziałam na jej stronie https://www.mgprojekt.com.pl/, że trwa tam teraz jesienna promocja i można zamówić u nich taki projekt z 20% rabatem ;)
słońców

Re: inteligentny dom

Post autor: słońców »

Wiecie co, według mnie, warto teraz stawiać na nowoczesne i niespotykane rozwiązania w kwestii budowy domu. Na rynku jest teraz wiele możliwości, z których warto sobie skorzystać. Myślę, że jak zgłosicie się do dobrego biura projektowego, jak na przykład https://www.archeton.pl/ to tam z pewnością wam jakoś doradzą, na co warto zwrócić uwagę
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 57
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: inteligentny dom

Post autor: Antonika »

Nie ma właśnie co szukać projektu indywidualnego, w zupełności wystarczy, że poszukacie gotowego. Każdy przecież i tak możecie zaadoptować. Tak projekty domów od Archon mają taką możliwość, są tu dostępni doradcy którzy chętnie pomogą, również przy adaptacji, dopasowaniu projektu do waszej działki.

klimatyzacja ile czynnika
ODPOWIEDZ