Dentysta

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
lioo

Dentysta

Post autor: lioo »

Gdzie na leczenie kanałowe?
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
mimi

Re: Dentysta

Post autor: mimi »

Ja miałam robione leczenie kanałowe w zeszłym miesiącu. Wszystko dobrze się zagoiło, ząb mnie już nie boli i nic złego się z nim nie dzieje, został uratowany :). Do dentysty poszła do przychodzi Dental w Lublinie na ul. Lwowskiej. Ich oferta jest szeroka, oczywiście dostałam znieczulenie, więc leczenie odbywało się zupełnie bez bólu. Do tego leczenie kanałowe było pod mikroskopem, dentysta wykonał kawał dobrej roboty. Miejsce jest godne polecenia, już sprawdzone, od lat chodzę wyłącznie do nich. 
Michaił90

Re: Dentysta

Post autor: Michaił90 »

Czy możecie polecić mi miejsce gdzie wykonam implant zębowy w Warszawie? Jestem wstępnie zainteresowany wykonaniem implantu w klinice stomatologicznej u Zbigniewa Kowalika. Szukam opinii, miejsce zostało mi polecone przez bliską osobę. Jest to placówka z bardzo dobrym dojazdem i świetnymi implantologami. Proszę o opinię. Cenowo tez czytałam na innym forum, że bardzo okazyjnie. Może ktoś z Państwa wie również jak z dostępnością cenową? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ