Chory noworodek

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Chory noworodek

Post autor: kokszka »

Do jakiego lekarza wybrać się z noworodkiem?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Chory noworodek

Post autor: Rabka »

Z tego, co się orientuję, to leczeniem noworodków zajmuje się lekarz neonatolog. Na stronie https://supernowiny.pl/zdrowie/neonatol ... potrzebna/ możecie sobie dokładniej poczytać, kiedy potrzebna jest pomoc takiego specjalisty ;) Myślę, że taka wiedza może się Wam przydać ;)
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 116
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Chory noworodek

Post autor: Gryksa »

Jeżeli sytuacja jest poważna to trzeba będzie znaleźć jakiegoś chirurga dziecięcego. Z noworodkami trzeba bardzo uważać. Tu zerknijcie sobie na stronkę http://inmedico.pl Znajdziecie tu świetnego chirurga dziecięcego - dr Basek na pewno pomoże wam na wiele problemów z waszymi dziećmi.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 221
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Chory noworodek

Post autor: sanderka »

Też jestem zdania, że tutaj pomoże tylko i wyłącznie specjalista. Ja chcąc uniknąć sytuacji, że moje dziecko urodzi się chore, postanowiłam nigdy nie zajść w ciążę.. W rodzinie mamy już niestety kilka takich przypadków. Od 18 roku życia biorę antykoncepcję, jednak ostatnio - mimo to - zaszłam w ciążę. Żaden lekarz nie chciał mi wypisać recepty na tabletki po, ale znalazłam je na stronie www - zadziałały od razu. Każda kobieta powinna wiedzieć, że ma wybór.
żabka

Re: Chory noworodek

Post autor: żabka »

Jeśli chodzi o wizyty u lekarza to ja korzystam z usług tego centrum medycznego https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/pediatra/ i jestem bardzo zadowolony. Mogę tam również zapisać swoje dzieci na wizytę, a także skorzystać z wielu specjalistów. Pracują tam doświadczeni lekarze, są szybkie terminy wizyt, czego chcieć więcej? :)
Ciąża

Re: Chory noworodek

Post autor: Ciąża »

Gdyby ktoś poszukiwał sprawdzonego dostawcy skutecznych leków na poronienie to szczerze polecam ten serwis. Leki są oryginalne z datą ważności dostępne bez recepty. To chyba jedyny dostawca takich środków w Polsce. Gdyby któraś z was potrzebowała wsparcia proszę śmiało do nich pisać.
Rusałka

Re: Chory noworodek

Post autor: Rusałka »

W kolejnych latach branża ośrodków medycyny wspomagania rozwoju stanie przed wyzwaniem związanym z integracją nowych metod diagnostycznych i terapeutycznych. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak te prezentowane na https://novum.com.pl/ będzie kluczowe dla poprawy jakości życia pacjentów. Szczególnie istotne stanie się zastosowanie terapii genowej i molekularnej w leczeniu chorób genetycznych i neurodegeneracyjnych.
ODPOWIEDZ