Apteki online

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
Jarada-83
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 5:00

Apteki online

Post autor: Jarada-83 »

Zdarza się Wam zamawiać leki i suplementy diety z internetowych aptek? Ja dość długo nie mogłam się przekonać do kupowania akurat tych produktów przez internet, ale ostatnio sprawdziłam sobie ceny suplementów, które zażywam na co dzień i okazało się, że zamawiając przez internet mogłabym całkiem niezłą kwotę zaoszczędzić. Powiedzie, która apteka online ma najlepszy ceny wg Was?
galina

Re: Apteki online

Post autor: galina »

stacjonarnie też można znaleźć niezłe ceny, w DOZ jest przystępnie, mają duży wybór produktów, ja tam często kupuję, bo jednak z moich osiedlowych aptek mają najtaniej
KNAUFCOMPLEX

Re: Apteki online

Post autor: KNAUFCOMPLEX »

Knauf Partner w Nowym Sączuto jedyny w regionie południowym punkt sprzedaży nowoczesnych materiałów budowlanych jak również systemów oferowanych przez lidera rynku budowlanego firmy Knauf. Prowadzimy kompleksową sprzedaż materiałów budowalnych przeznaczonych do budowy oraz remontów domu jak również obsługi inwestycji
Orta

Re: Apteki online

Post autor: Orta »

Ja kupuję właściwie już tylko w doz, mam aptekę pod domem, ale nie chodzi już nawet o lokalizację tylko po prostu jest tam obecnie najtaniej. Szaleństwo co się dzieje w innych aptekach.
minka

Re: Apteki online

Post autor: minka »

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to warto rozważyć zakup suplementu diety jakim jest Neoglandyna. Usłyszałem o nim od znajomej i muszę przyznać, że jego skład jest naprawdę bogaty. Sugeruję wzięcie go pod uwagę, ponieważ sądzę, że nie będziecie rozczarowani.
ODPOWIEDZ