Program do zarządzania magazynem?

Projektowanie stron WWW, konfiguracja sieci, sprzęt firmowy - polecamy firmy informatyczne.
Jędrek

Program do zarządzania magazynem?

Post autor: Jędrek »

Mamy w pracy takie g.... że chcę sam coś znaleźć i pokazać szefowi że można robotę sensownie usprawnić. Polecicie jakiś dobry program?
Awatar użytkownika
Rzepka
Posty: 74
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:14

Re: Program do zarządzania magazynem?

Post autor: Rzepka »

Bardzo dużo potrzebnych funkcji ma program do zarządzania magazynem i produkcją firmy Optidata. To system wms administrujący ruchem produktów, aż po moment wydania towaru.
Program jest bardzo szybki, ma kilka rozszerzeń i ogólnie polecam :)

Na stronie producenta jest gdzieś możliwość darmowego przetestowania, poszukaj https://www.optidata.pl/oprogramowanie/wms-optipromag/
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Program do zarządzania magazynem?

Post autor: balonik »

Często jest tak, że jak najbardziej tego typu systemy są powszechnie używane i można również je mieć pisane na życzenie. ja jestem bardzo zadowolony, iż używam oprogramowania od https://www.connecto.pl/ i jak dla mnie jest to bardzo dobry wybór firmy informatycznej.
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: Program do zarządzania magazynem?

Post autor: pojq889 »

Wiadomo, że ofert będziesz miał wiele dotyczących hostingu, ale pomyślałeś już czego tak naprawdę oczekujesz. Ja W sumie nie miałabym o tym pojęcia gdyby nie to, że sama musiałam wykupić hosting. Wtedy dowiedziałam się, ze lepszym rozwiązaniem jest hosting w chmurze. Skupiłam się na takich ofertach jak tutaj https://rst.software/pl/oferta/uslugi-w-chmurze/ i po czasie wiem, ze był to dobry wybór.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Program do zarządzania magazynem?

Post autor: Rabka »

pojq889 pisze: ↑12 sty 2021, 23:21 Wtedy dowiedziałam się, ze lepszym rozwiązaniem jest hosting w chmurze.
A czy wykorzystujecie w Waszych firmach jakieś aplikacje chmurowe? Jeśli tak, to z których z nich jesteście najbardziej zadowoleni? Które najbardziej ułatwiają i przyspieszają Wam pracę? Które możecie polecić dla małych, średnich oraz dużych firm?
ODPOWIEDZ