program do fakturowania - wybór

Projektowanie stron WWW, konfiguracja sieci, sprzęt firmowy - polecamy firmy informatyczne.
Sydeń

program do fakturowania - wybór

Post autor: Sydeń »

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrego programu do fakturowania? Zależy mi wygodzie i funkcjonalności. Będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi bo sam nie do końca mam w tym doświadczenie a na pewno ułatwiłby mi zadanie :)
Dozeń

Re: program do fakturowania - wybór

Post autor: Dozeń »

Według mnie na pewno warto tutaj wymienić w mojej opinii program do fakturowania RafSoft https://www.rafsoft.net/ i uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli szukacie skutecznego rozwiązania do efektywnej pracy w księgowości, aby wszystko było w jednym miejscu i jednocześnie w pełni dokładne i zgodne ze standardami obecnego roku. Licencja nie jest droga, a tym bardziej że przed zakupem spokojnie można go sobie przetestować.
BartłomiejKK

Re: program do fakturowania - wybór

Post autor: BartłomiejKK »

Tutaj zdecydowanie mogę zgodzić się z wypowiedzią poprzedniczki jeśli chodzi o wybór dobrego programu do efektywnego prowadzenia księgowości to RafSoft świetnie się sprawdza. Profesjonalne podejście obsługi technicznej, dobry zakres cenowy i rozbudowany zakres funkcjonalności, aby wszystko szło po Waszej myśli. Pozdrawiam i oczywiście efektywnej pracy życzę!
Sydeń

Re: program do fakturowania - wybór

Post autor: Sydeń »

Ciekawy temat i rzeczywiście dobrze wiedzieć, że zostały poruszone rozwiązania związane z księgowością i jej rozwojem. Mam nadzieję, że również uda Wam się podjąć racjonalną decyzję dla biznesu i oczywiście efekty końcowe przełożą się na najwyższą skuteczność. Pozdrawiam i dajcie znać jak tam sobie radzicie :)
Veześ

Re: program do fakturowania - wybór

Post autor: Veześ »

Podzielam opinię co do programu RafSoft https://www.rafsoft.net/co-nowege-w-pro ... turowania/ to można liczyć na efektywność pracy, stabilność działania i jednocześnie profesjonalne wsparcie ze strony obsługi technicznej co jest kluczowe dla efektywnej pracy w dziale księgowym. Dajcie znać na co się zdecydowaliście i jak się u Was pracuje w księgowości firmowej :)
FilipKoń

Re: program do fakturowania - wybór

Post autor: FilipKoń »

Zdecydowałam się również postawić na RafSoft i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku (ale też jest miesięczna wersja próbna do sprawdzenia), także dla mnie naprawdę fajna opcja :)
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: program do fakturowania - wybór

Post autor: Rabka »

Ja ostatnio słyszę całkiem sporo dobrych opinii na temat takiego programu jak mega-tech.com. Słyszeliście o nim? Podobno można go przetestować za darmo. Program ten umożliwia wystawianie różnego rodzaju faktur - VAT, wdt, zaliczkowej, proforma, ZŁOM itp. A może ktoś z Was używa tego programu w codziennej pracy? I jak się sprawdza?
ODPOWIEDZ