Polecany program do fakturowania

Projektowanie stron WWW, konfiguracja sieci, sprzęt firmowy - polecamy firmy informatyczne.
Awatar użytkownika
WojtekMr
Posty: 96
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:21

Polecany program do fakturowania

Post autor: WojtekMr »

Cześć!
Z jakiego programu korzystacie jeśli chodzi o efektywne rozwiązanie do fakturowania w swojej firmie? Zależy mi na stabilnym programie o szerokim zakresie funkcji do ogarnięcia też poszczególnych działów. Pomożecie, będę wdzięczny za konkretne wskazówki :)
Awatar użytkownika
Emillo
Posty: 33
Rejestracja: 09 paź 2019, 14:52

Re: Polecany program do fakturowania

Post autor: Emillo »

Jeżeli jesteście na etapie wyboru skutecznych propozycji w zakresie programu do fakturowania to polecam odwiedzić stronę od RafSoft https://www.rafsoft.net/ w przypadku którego będziecie mogli liczyć zarówno na najwyższa jakość, profesjonalne wsparcie ze strony obsługi i jednocześnie łatwość w codziennej pracy.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 40
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:12

Re: Polecany program do fakturowania

Post autor: SebastianMM »

W mojej opinii natomiast, jeżeli chodzi o wybór dobrego programu do fakturowania to zdecydowanie jestem za wspomnianym wcześniej RafSoft ze względu na rozbudowaną ofertę, świetne wersje programu w zależności od typu prowadzonej działalności. Profesjonalizm ze strony obsługi klienta i jednocześnie możliwość przetestowania go przez 30 dni zanim wykupimy licencję.
Awatar użytkownika
WojtekMr
Posty: 96
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:21

Re: Polecany program do fakturowania

Post autor: WojtekMr »

O proszę to już mam pierwsze podpowiedzi, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że będzie to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Kalek
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2020, 11:04

Re: Polecany program do fakturowania

Post autor: Kalek »

W mojej opinii również warto postawić na program RafSoft w przypadku którego będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, profesjonalne podejście i dobrą cenę za licencję, którą jednocześnie można wykupić dopiero po przeprowadzeniu swoich testów. Pracuje nam się na nim dobrze i jak do tej pory błędy omijają nas szerokim łukiem.
Awatar użytkownika
Emillo
Posty: 33
Rejestracja: 09 paź 2019, 14:52

Re: Polecany program do fakturowania

Post autor: Emillo »

W takim razie mam nadzieję, że udało nam się pomóc i jak tylko pojawią się jakieś pytania to koniecznie daj znać. Może uda nam się w czymś pomóc jeszcze :)
ODPOWIEDZ