Ciekawe studia

Projektowanie stron WWW, konfiguracja sieci, sprzęt firmowy - polecamy firmy informatyczne.
Awatar użytkownika
piórek
Posty: 64
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:04

Ciekawe studia

Post autor: piórek »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
movis
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:37

Re: Ciekawe studia

Post autor: movis »

Kierunki związane z zarządzaniem są bardzo przyszłościowe , zobacz na tej stronie jest szeroki wybór kierunków właśnie w tej kategorii. Można zrobić zarówno I jak i II stopień, bardzo dobra warszawska uczelnia
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Ciekawe studia

Post autor: Rabka »

Same studia to jeszcze nie wszystko. Na pewno warto dodatkowo uczyć się języków obcych. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/ możecie zapoznać się z ofertą Centrum Edukacji Profi Lingua, które jak widać organizuje najróżniejsze kursy z różnych języków i na różnym poziomie zaawansowania. Polecam ;) W dzisiejszych czasach znajomość języków to w końcu podstawa.
Magdalenab
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2019, 18:56

Re: Ciekawe studia

Post autor: Magdalenab »

Moim zdaniem do kategorii ciekawych studiów absolutnie zaliczyć można specjalność Cyberprzestępczość na studiach I stopnia w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Specjalność ta realizowana jest w ramach kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Z tego co widziałam na stronie uczelni https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... stepczosc/ podczas toku kształcenia poruszanych jest wiele interesujących zagadnień dotyczących zwalczania i zapobiegania przestępczości w sieci. Według mnie to bardzo przyszłościowa dziedzina. :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: Ciekawe studia

Post autor: mczay »

Dla każdego coś innego jest ciekawe, dlatego kierunek studiów najlepiej by było jakbyś wybrał sam. Ja podsyłam link do strony: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Chemia,2195844,k.html . Są tutaj książki do chemii, którą ja uwielbiam. Moim zdaniem takie studia są ciekawe i warte wysiłku :)
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: Ciekawe studia

Post autor: ulakita »

a może coś z kierunków medycznych ? Jak pielęgniarstwo czy fizjoterapia ? Ja zdecydowałam się na ten pierwszy kierunek i jestem zachwycona :) studiuje na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Fajna uczelnia, ciekawe zajęcia, czesne też rozsądne.
Awatar użytkownika
Amelia8
Posty: 21
Rejestracja: 04 lut 2020, 7:48

Re: Ciekawe studia

Post autor: Amelia8 »

Myślę, że dla każdego słowo ciekawe oznacza coś innego. Dla mnie bardzo ciekawe są studia związane z wszelkimi formami marketingu. Bez skutecznych działań marketingowych, żaden biznes nie ma dzisiaj szans na przetrwanie. Dlatego tak się cieszę, iż już niedługo będę mieć możliwość studiować specjalność Business Marketing Management, o której więcej dowiecie się ze strony: https://marketing-management.constantco ... /o-uczelni
Awatar użytkownika
wiedźmin
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:33

Re: Ciekawe studia

Post autor: wiedźmin »

movis pisze: ↑27 sie 2019, 19:01 Kierunki związane z zarządzaniem są bardzo przyszłościowe
Zgadza się. Oczywiście trzeba mieć jeszcze do tego pewną smykałkę. Kończyłem kierunek zarządzanie przedsiębiorstwem i teraz nie narzekam na swoje zarobki. Mało tego mam ambitne plany na przyszłość. Dlatego postanowiłem zapisać się na studia podyplomowe MBA https://wwsb.edu.pl/mba/, które zapewnią mi duży awans na kierownicze stanowisko. Mam również nadzieję nawiązać tam kilka przydatnych kontaktów biznesowych.
Awatar użytkownika
cborer
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2020, 14:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Ciekawe studia

Post autor: cborer »

Studia powinniśmy dobierać pod kątem naszych zainteresowań i chęci ich rozwijania.
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: Ciekawe studia

Post autor: ludvina »

ulakita ja jestem na Mazowieckiej Uczelni Medycznej, na położnictwie https://mum.edu.pl/studia/studia-licenc ... loznictwo/. Potwierdzam, warto tu składać papiery :) super ludzie, wysoki poziom, fajna atmosfera, która na pewno sprzyja nauce :) Szkoła mocno prostudencka :)
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Ciekawe studia

Post autor: natik »

Dla każdego zupełnie inny kierunek studiów będzie ciekawy i interesujący. Ważne żeby kształcić się w tym co kogoś interesuje. Zerknijcie sobie na https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ na uczelni w Sopocie. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, a studia są stacjonarne i niestacjonarne I stopnia. Kierunki finansowe zawsze cieszą się powodzeniem, z pracą też nie jest źle potem.
Awatar użytkownika
chloe.schuppe
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2020, 14:33
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ciekawe studia

Post autor: chloe.schuppe »

Najważniejsze to wybrać kierunek, który będzie nas ciekawił i rozwijał.
Awatar użytkownika
waranty
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:15

Re: Ciekawe studia

Post autor: waranty »

Każde studia będą ciekawe, o ile będą zgodne z naszymi zainteresowaniami. Bynajmniej takie jest moje zdanie. To co jest kluczowe dla wszystkich to sama umiejętność uczenia się. Chodzi o to żeby się nie tylko uczyć, ale też nauczyć. Takie cenne wskazówki znalazłem ostatnio na https://futurecollars.com/pl/jak-uczyc-sie-efektywnie/ , czyli jak się uczyć efektywnie. Myślę, że i wam może się to przydać.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 46
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:42

Re: Ciekawe studia

Post autor: kasiunia »

Wiele ludzi już w młodym wieku wie co chciałoby robić w przyszłości, w jakim zawodzie chciałoby pracować. Nie zawsze jednak tak jest i część ludzi dopiero podczas studiów i cz nauki w innej szkole krystalizuje swoje wybory zawodowe. Kierunek studiów finanse i rachunkowość to kierunek studiów który otwiera nam dośc szerokie spektrum możliwości jeśli chodzi o podjęcie pracy w przyszłości. Właśnie dlatego też studia te w ostatnich latach sa tak popularne.
ODPOWIEDZ