Warsztaty z inwestowania

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Awatar użytkownika
piórek
Posty: 64
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:04

Warsztaty z inwestowania

Post autor: piórek »

Zastanawiam sie nad odpowiednim sposobem na inwestowaniem. Wiele osób podpowiada mi nieruchomości, ale sam ne bardzo jestem obeznany w tym temacie. Zastanawiam się czy nie lepiej bedzie jak tutaj https://wiwn.pl/ zgłosze się na warsztaty by wiecej się czegoś dowiedzieć, ktos z was korzystał już z takich warsztatów?

brenda gogle
Awatar użytkownika
Lykowaty712
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:42

Re: Warsztaty z inwestowania

Post autor: Lykowaty712 »

Nie mam tutaj żadnego doświadczenia. Może popytaj znajomych o to?
Możesz kontrolować jedynie własne zachowanie. Ale nie reakcje innych ludzi.
Awatar użytkownika
eleonor
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:38

Re: Warsztaty z inwestowania

Post autor: eleonor »

Brzmi to bardzo ciekawie. Na pewno zainteresowałeś mnie tym.
Jak to jednak miło pomyśleć, że tylko człowiek może być draniem.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 56
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:50

Re: Warsztaty z inwestowania

Post autor: mleczko90 »

Inwestować nalezy w siebie samego i w swój rozwój.

_________________________________
biuro rachunkowe
Awatar użytkownika
KiCCia
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:25

Re: Warsztaty z inwestowania

Post autor: KiCCia »

Widzę same pozytywne opinie na temat tego. Dlatego właśnie warto korzystać z tego typu rzeczy.
W każdym dobrym małżeństwie istnieje \'żelazna racja miłości\', której nie wolno naruszyć.
Awatar użytkownika
poszukiwacz
Posty: 11
Rejestracja: 05 lis 2019, 18:05

Re: Warsztaty z inwestowania

Post autor: poszukiwacz »

Jeżeli masz swój własny biznes to najlepszą inwestycją są szkolenia podnoszące kwalifikacje zatrudnionych pracowników. Mogę Ci polecić sprawdzoną firmę szkoleniową: https://akatconsulting.pl/ , mój kumpel kilka razy korzystał z ich oferty, plusem jest to, że szkolenia są z dofinansowaniem z Unii Europejskiej, więc dla przedsiębiorstwa to dodatkowy plus.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 187
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Warsztaty z inwestowania

Post autor: sanderka »

Raz korzystałam z tego typu warsztatów i niestety nie wspominam ich zbyt dobrze. Ale może to też kwestia wyboru firmy prowadzącej szkolenia. Fajnym rozwiązaniem według mnie, są również takie platofrmy jak https://gtvod.pl/ gdzie znajdziecie krótkie firmy poświęcone tematyce biznesowej. Ja mam za sobą kurs "od pomysłu do biznesu" i jestem nim naprawdę zachwycona. W planach mam także sprawdzić inne kursy z tej strony, bo można wiele się dowiedzieć, a przede wszystkim zmotywować.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Warsztaty z inwestowania

Post autor: Rabka »

A czy inwestowaliście kiedyś małe kwoty pieniędzy? Wiecie na przykład jak zainwestować 1000 zł, aby mieć z tego jakikolwiek zysk? Jakie są Wasze propozycje? Może pochwalicie się Waszymi zyskami z inwestycji? Ile zainwestowaliście, a ile na tym zarobiliście?
Damiś82

Re: Warsztaty z inwestowania

Post autor: Damiś82 »

poszukiwacz pisze: ↑22 lis 2019, 12:55 Jeżeli masz swój własny biznes to najlepszą inwestycją są szkolenia podnoszące kwalifikacje zatrudnionych pracowników. Mogę Ci polecić sprawdzoną firmę szkoleniową: akatconsulting.pl/ , mój kumpel kilka razy korzystał z ich oferty, plusem jest to, że szkolenia są z dofinansowaniem z Unii Europejskiej, więc dla przedsiębiorstwa to dodatkowy plus.
Ja również wykorzystałem dofinansowanie do szkoleń dla moich pracowników. Świetna opcja, szczególnie w przypadku dużych firm, gdzie ilość zatrudnianych pracowników jest dość spora, a koszt ich wyszkolenie poszczególnych działów może okazać się nie małą fortunką.
ODPOWIEDZ