Płatność do sklepu online

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 223
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Płatność do sklepu online

Post autor: sanderka »

Niedługo otwieram swój sklep online i zastanawiam się, z jakiego systemu płatności najlepiej skorzystać? Jesteście w stanie mi coś polecić w tym zakresie? Sporo dobrych opinii czytałam np na temat https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online - mieliście już styczność z tą firmą?
Awatar użytkownika
markowa
Posty: 118
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Płatność do sklepu online

Post autor: markowa »

Wiesz co, na Twoim miejscu porównałabym kilka różnych ofert i dopiero wtedy zdecydowała ostatecznie. My akurat wybraliśmy https://www.przelewy24.pl/do-pobrania#wtyczki i każdego dnia uświadamiam się w przekonaniu, że był to najlepszy z możliwych wyborów.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Płatność do sklepu online

Post autor: balonik »

Jak najbardziej ja również obstaję przy płatnościach online https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online które wiem, ze są bardzo bezpiecznym i zarazem szybkim rozwiązaniem płatniczym. W końcu ja ich u siebie w sklepie używam od dłuższego czasu i mogę przyznać, że na pewno nie zamienię ich na żadne inne płatności.
Awatar użytkownika
Minky
Posty: 87
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:13

Re: Płatność do sklepu online

Post autor: Minky »

Firma AutoPay dostarcza dedykowane rozwiązania płatnicze dla sklepów Shoper. Z ich usług możesz skorzystać, aby zoptymalizować płatności online, obsługując różnorodne metody, w tym Płatności Shoper. Jeśli prowadzisz sklep na Shoper i zależy Ci na efektywnych rozwiązaniach płatności, koniecznie sprawdź, co oferuje AutoPay.
ODPOWIEDZ