Osiemnastka

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Osiemnastka

Post autor: Rabka »

Witam serdecznie,
jak organizowaliście Wasze osiemnastki? Impreza była w domu, czy może w jakimś klubie? Zadbaliście o jakieś dodatkowe atrakcje? Gdzie kupowaliście zaproszenia na 18?
Awatar użytkownika
Bogusia23
Posty: 59
Rejestracja: 05 cze 2019, 17:00

Re: Osiemnastka

Post autor: Bogusia23 »

Do urządzenia osiemnastki tak naprawdę potrzebna jest jakakolwiek sala, gdzie można ją zorganizować. Potem trzeba zadbać tylko o zapewnienie jedzenia, muzyki oraz dekoracji. Te ostatnie zakupicie bez problemu w internecie - https://www.megascena.pl/sztuczne-rosliny-i-akcesoria/ i to nie za wygórowane stawki. Fajnie jest zapewnić motyw przewodni imprezy, dzięki któremu wszystko będzie ze sobą spójnie, a goście będą się dobrze czuli czasie imprezy.
Awatar użytkownika
piórek
Posty: 64
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:04

Re: Osiemnastka

Post autor: piórek »

A moze lepiej było by zorganizować coś oryginalnego ? Byc może gości zainteresowałaby wspolna impreza w CulinaryOn . Według mnie organizowanie urodzin w takim studiu kulinarnym może okazać sie bardzo dobrym pomysłem. Zaciekawi nie jedną osobę.
Awatar użytkownika
Rzepka
Posty: 74
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:14

Re: Osiemnastka

Post autor: Rzepka »

przypomniała mi sie moja 18stka uuu było grubo
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 23
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:13

Re: Osiemnastka

Post autor: kwiatek »

moja 18-tka była naprawdę dawno, ale wspominam ją naprawdę miło. Teraz to wydaje mi się, że trzeba zorganizować naprawdę wystrzałową imprezę żeby każdy miał super wspomnienia. No i dekoracje muszą się znaleźć z https://godanparty.pl/ bo girlandy czy serpentyny albo i różne jakieś inen rzeczy w końcu jak zabawa to zabawa
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:02

Re: Osiemnastka

Post autor: lajla »

jesli chodzi o dodatkowe atrakcje to super sa te pokazy barmanskie, polecam ta grupe zalozona przez Krzysztofa Drabika, speedbar :) http://www.speedbar.pl/ sa naprawde swietni w tym co robia i zapewniaja mega widowisko :)
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: Osiemnastka

Post autor: enika »

Teraz to już prawdziwe imprezy się organizuje z takiej okoliczności. Ale w sumie to dobrze, w końcu wejście w dorosłość musi być z przytupem. W moim mieście Bielsko-Białej to często młodzi ludzie wybierają salę w obiekcie http://wroblowka.com.pl/
ODPOWIEDZ