Konta dla studentów

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 66
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:42

Konta dla studentów

Post autor: kasiunia »

Jak znaleźć najlepsze konto dla studenta? Sprawa jest dość prosta, najlepiej znaleźć stronę gdzie porównuje się konta bankowe ,porównać cechy, które nas interesują i podjąć decyzję.Ranking kont dla studenta to bardzo dobre rozwiązanie bo bez wychodzenia z domu można poznać oferty z wielu banków i zdecydować co nam odpowiada.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: Konta dla studentów

Post autor: mczay »

Tego typu konta można znaleźć w ofercie Banku Millenium: https://www.bankmillennium.pl/klienci-i ... /konto-360 (można w niej znaleźć wspomniane konto 360 stopni, jak i konto dla osób posiadających status studenta). Jeśli spełni się warunki zapisane w umowie (są niewielkie), nie zapłacimy za nie nawet złotówki!
Awatar użytkownika
WojtekMr
Posty: 96
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:21

Re: Konta dla studentów

Post autor: WojtekMr »

Ja prowadząc firmę korzystam z konta bankowego w Nest Bank (natomiast posiadają, także darmowe konta osobiste). Warto odwiedzić ich stronę https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/konta gdzie znajdziecie więcej potrzebnych informacji jeśli chodzi o konkretny wybór, zakres możliwości, warunków i co ważne wygodnie można skontaktować się z ich obsługą, która też skutecznie rozwieje wątpliwości jakie się pojawiły. Pozdrawiam i daj nam znać na co ostatecznie się zdecydowaliście :)

ttplast pl
Awatar użytkownika
wward
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2020, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konta dla studentów

Post autor: wward »

Ja posiadam konto w Millenium Banku. Jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
williamson.robert
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2020, 14:48
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Konta dla studentów

Post autor: williamson.robert »

Millennium Bank wg mnie ma najlepsze oferty, zgodzę się z poprzedniczką.
Awatar użytkownika
hailie98
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Konta dla studentów

Post autor: hailie98 »

Wybór konta bankowego powinien być poprzedzony bardzo dokładną analizą ofert.
Sławomir

Re: Konta dla studentów

Post autor: Sławomir »

W przypadku zakładania konta osobistego należy zwrócić uwage na kilka istotnych kwestii, dlatego jeżeli jestescie zainteresowani to polecam Wam stronę https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/. Znajdziecie na niej ranking najlepszych kont bankowych.
luiii

Re: Konta dla studentów

Post autor: luiii »

Długo szukałam odpowiedniego konta osobistego. W poprzednich latach miałam konto już w dwóch różnych bankach, mimo że byłam zadowolona, to jednak ciągle czegoś mi brakowało. Dlatego zaczęłam korzystać z pomocy rankingów kont osobistych. Na początku myślałam, że nie ma on odniesienia w rzeczywistości, a okazało się, że jak najbardziej takie rankingi mają sens. Polecam zatem skorzystać z rankingu na stronie Finhack https://finhack.pl/ranking-kont-osobistych/.

święta rodzina obraz
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 200
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Konta dla studentów

Post autor: sanderka »

Moim zdaniem teraz banki oferują bardzo podobne warunki ale można jeszcze znaleźć jakościowe banki spółdzielcze jak ten - bsraszyn.pl . Otworzycie tam bezproblemowo konto, lokatę czy też weźmiecie kredyt na dogodnych warunkach. Moim zdaniem warto sięgnąć do oferty tej firmy i chociażby sprawdzić co mają do zaoferowania.
Gogaa

Re: Konta dla studentów

Post autor: Gogaa »

Rozważając wybór konta bankowego , oraz chcąc przy tym korzystać z usług e-bankowości co jest bardzo wygodne, warto pomyśleć o bezpieczeństwie naszych pieniędzy. Jeśli decydujemy się na taką formę dostępu do konta, warto wiedzieć więcej o zabezpieczeniach oferowanych przez banki- https://wszczecinie.pl/jakie-systemy-be ... anki/45228 Posiadając takie informacje będziemy czuli się znacznie pewniej i bezpieczniej korzystając z naszego konta.
Miki

Re: Konta dla studentów

Post autor: Miki »

Przy otwieraniu konta zagranicznego ważne jest, aby zwrócić uwagę na wymagania dotyczące pochodzenia funduszy. Banki często proszą o udokumentowanie źródła dochodów, na przykład za pomocą oświadczenia o zatrudnieniu. Informacje o tym, jakie dokumenty są wymagane w tym kontekście, można znaleźć na stronie https://www.twojstyle.pl/jakie-dokument ... bankowego/ co ułatwia przygotowanie się do procesu otwierania konta.
ODPOWIEDZ