Konfiguracja serwera

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Awatar użytkownika
marcyś
Posty: 26
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:23

Konfiguracja serwera

Post autor: marcyś »

Jak nie radzisz sobie z konfiguracją serwera VPS to ten hosting https://www.statnet.pl/hosting , będzie dla Ciebie idealny . Dostajesz wszystko razem z administracją i bardzo prostą obsługą . Na pewno poradzisz sobie z obsługą.
Awatar użytkownika
honeys
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 11:48

Re: Konfiguracja serwera

Post autor: honeys »

Dzięki za konkretną propozycję. Zawsze miło jest widzieć sprawdzone oferty.
Najwięcej dowiadujemy się o ludziach właśnie wtedy, kiedy czasy są ciężkie.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:02

Re: Konfiguracja serwera

Post autor: lajla »

ja mam hosting w nazwa.pl swietna sprawa, kazdemu polecam bo jakos uslug jest naprawde na wysokim poziomie
Awatar użytkownika
Kombon
Posty: 81
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:03

Re: Konfiguracja serwera

Post autor: Kombon »

lajla pisze: ↑30 lip 2019, 20:43 ja mam hosting w nazwa.pl swietna sprawa, kazdemu polecam bo jakos uslug jest naprawde na wysokim poziomie
My tez od nich korzystamy, akurat firma polska co dla mnie osobiście jest ważne i ma spore znaczenie a do tego mają ogromne doświadczenie w temacie
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: Konfiguracja serwera

Post autor: mczay »

Ja zakładając stronę internetową nie musiałem się martwić o konfigurację serwera bo wszystko wykonała za mnie obsługa techniczna w nazwa.pl gdzie mam wykupiony hosting. Działa szybko, polecam jak szukacie profesjonalnych rozwiązań.
Awatar użytkownika
Kropkapodi
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:25

Re: Konfiguracja serwera

Post autor: Kropkapodi »

No dobry serwer to podstawa. Generalnie najlepiej sprawdzają się serwery dedykowane bo oferują dużą przestrzeń dyskową i działają stabilnie. Taki serwer możecie wykupić przez strone https://domeny.pl/serwer-dedykowany.html . Mają teraz bardzo fajny pakiet Gols z przestrzenią dyskową 2x2TB HDD z możliwością zamiany na ssd oraz opcją wzmocnienia o dodatkowe usługi. Plusem jest to, że firma zapewnia bezproblemowy kontakt i błyskawiczną pomoc techniczną w razie awarii. Na stronie znajdziecie pełną ofertę.
ODPOWIEDZ