Fotografia reklamowa - sprawdzona firma

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Awatar użytkownika
Emillo
Posty: 33
Rejestracja: 09 paź 2019, 14:52

Fotografia reklamowa - sprawdzona firma

Post autor: Emillo »

Jeśli potrzebujecie wsparcia w zakresie fotografii reklamowej to z własnego doświadczenia mogę polecić Wam świetną firmę https://sibuistudio.pl/ która jest w stanie zapewnić Wam bardzo dobre warunki i do tego w pełni profesjonalnie zająć się realizacją, tak aby efekt końcowy był doceniany przez Waszych klientów.
Awatar użytkownika
Zazula
Posty: 53
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:13

Re: Fotografia reklamowa - sprawdzona firma

Post autor: Zazula »

Jak na razie taka fotografia nie jest mi potrzebna. A jeśli nawet będę potrzebować jakieś zdjęcia dla swojej firmy, to po prostu wystarczy dobry aparat w smartfonie i aplikacja Instafota. Dzięki presetom można idealnie wyedytować fotki i nie trzeba do tego profesjonalnego sprzętu. Poza tym będzie mi łatwiej je wrzucać od razu na Fanpage. Jedno kliknięcie i galeria reklamowa będzie gotowa :)
Awatar użytkownika
Nemo
Posty: 63
Rejestracja: 12 wrz 2019, 10:35
Kontakt:

Re: Fotografia reklamowa - sprawdzona firma

Post autor: Nemo »

Takie usługi bywają stosunkowo drogie. ;)
Taśmy transportowe modułowe od Eurotex.
żukuu

Re: Fotografia reklamowa - sprawdzona firma

Post autor: żukuu »

Drogie? Czy ja wiem.... to pojęcie względne więc to co dla jednego będzie drogie, dla innego jest tanie. Jak zastanawiacie się czy warto inwestować w takie sesje to odsyłam np. tutaj https://krzysztofzaleski.com/fotografia-korporacyjna/ przejrzyjcie zdjęcia i pomyślcie czy gdybyście Wy i Wasi pracownicy mieli taką sesję to wpłynęłoby to pozytywnie na wizerunek firmy? Moim zdaniem zdecydowanie tak.
bajuś

Re: Fotografia reklamowa - sprawdzona firma

Post autor: bajuś »

Mnie akurat bardziej fotografia ślubna interesuje, ale wiem, że to jest jednak ważne, żeby mieć kogoś odpowiedniego, bez względu na to, do czego zdjęcia są koniecznie potrzebne. Sama doskonale zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo znaleźć speca, więc życzę Wam mega powodzenia. Liczę, że to, co się Wam uda, będzie dla was dopasowane.
zuśla

Re: Fotografia reklamowa - sprawdzona firma

Post autor: zuśla »

Jest to jakiś pomysł na biznes i wydaje mi się, że jak dobrze tutaj podziałamy marketingiem to jest szansa się rozwinąć w tym kierunku. Ale należy w pierwszym stopniu postawić na marketing, bo bez niego może być nam ciężko się wypromować i zdobyć po prostu klientów. Agencja http://agencjalightup.pl/ zdecydowanie nam tutaj pomoże w przygotowaniu i przeprowadzeniu kampanii.
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: Fotografia reklamowa - sprawdzona firma

Post autor: enika »

No ale taki sposób działanie nie wszędzie się sprawdzi, o czym można się przekonać prowadząc mały gabinet stomatologiczny. To specyficzne środowisko i tu od działań reklamowych potrzeba specjalistów z doświadczeniem. U mnie sprawdziła się agencja http://pharmar.pl/ która znając realia rynku, dobrze skrojonymi działaniami marketingu internetowego, reprezentowali moją firmę w sieci.

agata wróbel śmierć
ODPOWIEDZ