Dobra agencja reklamowa

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Awatar użytkownika
magnus
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, 12:26

Dobra agencja reklamowa

Post autor: magnus »

Jakie są wasze opinie na temat agencji reklamowej Perspektiw z Częstochowy? Uważacie, że są skuteczni w swoich działaniach? Pytam, bo chciałbym skorzystać z usług kogoś, kto faktycznie zna się na reklamie zewnętrznej, jak i internetowej.
Awatar użytkownika
Maurycjusz68
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 7:00

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: Maurycjusz68 »

Od dłuższego czasu ekipa z agencji Perspektiw wykonuje dla mnie tablice podświetlanie LED. Stworzyli też projekt mojej firmowej strony WWW. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Terminowi, kreatywni, wsłuchujący się w potrzeby klienta - polecam!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:36

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: deborah »

magnus pisze: ↑03 lis 2020, 13:34 Jakie są wasze opinie na temat agencji reklamowej Perspektiw z Częstochowy? Uważacie, że są skuteczni w swoich działaniach? Pytam, bo chciałbym skorzystać z usług kogoś, kto faktycznie zna się na reklamie zewnętrznej, jak i internetowej.
Ja korzystam z usług firmy Heronart.pl ;) Polecam zainwestować w agencję marketingową, która oferuje projektowanie logotypów oraz tworzenie stron internetowych przez profesjonalistów. Teraz bardzo ważna jest dobra reklama aby wyróżnić się na tle konkurencji. Wiem z doświadczenia ;)
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: enika »

Z doświadczenia polecam agencję http://mwp.org.pl/ która dla mojej małej firmy bardzo pomogła budując świadomość jej istnienia wśród lokalnych potencjalnych klientów. Działali poprzez odpowiednio dopasowany marketing internetowy, tak by wszystko było skuteczne ale i wyglądające naturalnie.
gość

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: gość »

Jak zaczynałem swój biznes postawiłem na dotarcie do klienta za pomocą stworzonej bazy mailigowej. Szło marnie, powiedzmy że na 100 maili z 2 były w ogóle z odpowiedzią. Zniechęcony podjąłem współpracę z firmą która oferowała usługę mailingową, zainwestowałem w to, nie żałuję a firma nazywa się Twogecko https://twogecko.pl/casestudies/myslnaz ... ium=03_mzd .
Wieśko

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: Wieśko »

W sumie samych agencji reklamowych jest cała masa i tak naprawdę to do nas samych przede wszystkim zależy to na co de facto się zdecydujemy. Ja od siebie chcę jeszcze powiedzieć, że właśnie niedawno zamawiałem kable USB z logo firmy https://reklamowegadzety.pl/c/kable-i-adaptery więc tak naprawdę mogę każdemu je polecić.
zielarz

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: zielarz »

Hej, marketing cyfrowy jest najważniejszym elementem reklamy, ale takie drobnostki jak kubki czy długopisy z logotypem także przyczyniają się w jakimś stopniu na świadomość marki. Sprawdźcie sami https://globalgift.pl/31-dlugopisy-metalowe
Dziamdziak

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: Dziamdziak »

Branding może również pełnić funkcję narzędzia do różnicowania produktów lub usług firmy. Dzięki niemu firma może wyróżnić się unikalnymi cechami, które przyciągają klientów. Więcej na temat strategii różnicowania za pomocą brandingu można przeczytać na https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/b ... ny-kazdemu i różnicowanie poprzez branding jest szczególnie ważne w branżach o wysokim nasyceniu rynku.
Koćka

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: Koćka »

Wybór https://virtualpeople.pl/ na partnera do reklamy online okazał się strzałem w dziesiątkę! Widoczne efekty już po krótkim czasie, a specjalistyczna wiedza zespołu to bezcenny atut.
salamandiks4

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: salamandiks4 »

Czym Wy się kierowaliście podczas wyboru reklamy dla swojego biznesu? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://fyvee.pl/2024/02/14/budowanie-r ... -cyfrowej/ .
wanek

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: wanek »

Agencja reklamowa https://pryzmat.media/ oferuje kompleksowe usługi z zakresu reklamy internetowej, w tym kampanie reklamowe na platformie Allegro Ads. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz doświadczonej ekipie specjalistów, zapewnia skuteczne i efektywne promowanie marek i produktów. Wykonują również audyt konta, dzięki czemu są w stanie wprowadzić sporo usprawnień w funkcjonowaniu firmy.
Pchełka

Re: Dobra agencja reklamowa

Post autor: Pchełka »

Tanie smycze reklamowe z nadrukiem mogą być ważnym elementem strategii marketingowej, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć swoją rozpoznawalność. Szczegóły dotyczące najlepszych miejsc do ich zakupu można znaleźć pod adresem https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... kiem,12082 co jest pomocne w planowaniu efektywnych i kosztooszczędnych kampanii reklamowych.
ODPOWIEDZ