BHP

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Awatar użytkownika
markowa
Posty: 118
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

BHP

Post autor: markowa »

Przepisy BHP to najbardziej istotna rzecz w każdym zakładzie pracy! Sama prowadzę własny biznes i zatrudniam naprawdę sporo osób. Wiem też jak ważne są szkolenia z zakresu BHP. Tutaj ważną rolę odgrywają firmy z doświadczeniem, na przykład https://kursbhp.com/ Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście ich oferty, to warto to nadrobić.
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: BHP

Post autor: Hejoho »

Jeżeli chodzi zarówno o szeroki wybór odzieży ochronnej, jak i innych artykułów bhp, na pewno dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą https://prosave.pl/ . Mamy tam do wyboru wiele produktów różnych marek, a co więcej nie musimy obawiać się zbyt wygórowanych cen.
Awatar użytkownika
Kitty1995
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2020, 16:51

Re: BHP

Post autor: Kitty1995 »

Hej. Potrzebna mi drobna pomoc. Potrzebuje 40 poleceń na jednej stronie więc szukam ludzi którzy założą konto przez mój link. Strona jest całkowicie bezpłatna wystarczy wejść przez link wejść w zakładkę Registration podać nazwę użytkownika mail i hasło. Ze strony nie trzeba korzystać ani nic robić. To nie jest żadne naciąganie ani nic w tym stylu. Jest mi to bardzo potrzebne a ciężko znaleźć 40 osób które założą konto przez link. Dlatego będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Link: https://gvamoney.xyz/4009438537798/
Awatar użytkownika
Anabelle
Posty: 94
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:55

Re: BHP

Post autor: Anabelle »

Odnośnie BHP to jest naprawdę wiele ciekawych szkoleń które moga nakreślić Ci dokładnie przestrzeganie przepisów. Na pewno warto będzie zainteresować się stroną jaką jest https://blog-glovex.pl/ gdzie ogólne pojęcie prawa BHP jest bardzo szeroko rozpisane. Warto się zainteresować stroną ponieważ informacje są naprawdę przydatne.
Awatar użytkownika
Bogusia23
Posty: 59
Rejestracja: 05 cze 2019, 17:00

Re: BHP

Post autor: Bogusia23 »

Z pewnością kwestia BHP to podstawa w każdej firmie zatrudniającej personel. Każdy pracownik musi być odpowiednio przeszkolony przed przystąpieniem do swoich obowiązków. Dlatego warto podejść naprawdę na poważnie do tej kwestii i zorganizować dla pracowników szkolenie przez wykwalifikowanego trenera. Dużo dobrego słyszłam na temat szkoleń prowadzonych przez Centrum BHP Cezary Myśliwiec. Z tego co słyszałam, prowadząca szkolenie Pani Joanna świetnie i przystępnie potrafi przekazać swoją wiedzę i trafić do odbiorcy.
Awatar użytkownika
pufcia
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:27

Re: BHP

Post autor: pufcia »

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że bardzo ważne są szkolenia zwłaszcza jeśli chodzi o bhp i ppoż. Ale oprócz szkolenia pracowników nie zapominajmy o odpowiednim zabezpieczeniu naszej firmy i miejsca pracy. Dlatego też powinniśmy rozważyć taki audyt zewnętrzny dzięki któremu będziemy mieli pewność, że spełniamy wszystkie normy bezpieczeństwa. My skorzystaliśmy z usług tej firmy https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ która bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła naszej firmie taki audyt
Awatar użytkownika
wiedźmin
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:33

Re: BHP

Post autor: wiedźmin »

U nas szkolenia nowych pracowników odnośnie BHP przeprowadza firma z zewnątrz. Nie opłacało nam się zatrudniać na cały etat jednego pracownika. Podchodzimy do tej sprawy bardzo poważnie. Tak samo jak do wyposażenia pracowników w odzież ochronną. Nie zapominamy również o rękach, które najbardziej są narażone na uszkodzenia. Dlatego naszym pracownikom dajemy najlepsze rękawice bhp skórzane http://levelsc.pl/rekawice-bhp-skorzane/. Firma ma niskie ceny, ponieważ całą produkcję wykonują samodzielnie. Warto się nią zainteresować.
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 116
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: BHP

Post autor: Gryksa »

W tych kwestiach nie można się uginać, trzeba o to zadbać w firmach i tyle. Szczególnie teraz stawia się na dezynfekcje na pierwszym miejscu. Tu na stronie https://ozonatory.eu znajdziecie firmę gdzie będziecie mogli zaopatrzyć się w ozonatory, płyny i żele do dezynfekcji.
Awatar użytkownika
lesch.violette
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2020, 10:13
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: BHP

Post autor: lesch.violette »

Wszędzie tam, gdzie pracownicy mają do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, wymagane jest noszenie aparatów oddechowych https://cleanspacetechnology.macpol.pl/. Uruchamianie i wyłączanie aparatu wyzwala czujnik reagujący na oddech, który dostarcza powietrze indywidualnie do potrzeb użytkownika w zależności od wysiłku.
Zaręba

Re: BHP

Post autor: Zaręba »

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom bezpieczeństwo w miejscu pracy. Trzeba tak dobrać akcesoria BHP, żeby nie tylko być w zgodzie z przepisami, ale nawet trochę je wyprzedzać. Odpowiednie tablice informacyjne, zabezpieczenie na wypadek pożaru, ale także gumowe maty chroniące przed upadkiem - to wszystko składa się na bezpieczeństwo pracowników. Bardzo ciekawy artykuł o tym jest na stronie EG System https://www.egsystem-sklep.pl, gdzie można również zakupić różne akcesoria BHP.
Krać

Re: BHP

Post autor: Krać »

Bhp to ważna a tak często bagatelizowana kwestia w firmach. Na pewno dobrym rozwiązaniem jest kompleksowa obsługa bhp która oferują takie firmy jak https://www.tbf.pl/ . U nas prowadzą okresowe i oczywiście wstępne szkolenia dla pracowników
Grzegorz Żardo

Re: BHP

Post autor: Grzegorz Żardo »

Przestrzeganie zasad BHP jest bardzo ważne w zakładach pracy. Ważną są również środki odkażające i dezynfekujące, które chronią pracowników przed przenoszeniem różnych chorób. Duży zasób tego rodzajów środków można znaleźć na stronie https://exterya.com/sklep/srodki-dezynfekujace/. Ceny także są dostępne.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 57
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: BHP

Post autor: Antonika »

Ważna rzecz, na pewno niezbędna. Przepisów BHP trzeba się trzymać. W wielu przypadkach kluczową kwestią będą porządne ubrania robocze. Po te warto zajrzeć sobie na https://meridus.pl Mają tu bardzo duży ich wybór.
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 86
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:42

Re: BHP

Post autor: Greta »

Szkolenia przeciwpożarowe to nie wszystko. Trzeba też wiedzieć, jak wiedzę zastosować w praktyce, np. podczas ewakuacji. W takiej sytuacji przyda się system sygnalizacji pożaru, który wykrywa dym lub ogień już we wczesnej fazie, dzięki czemu można ewakuować bezpiecznie pracowników z firmy. Więcej informacji na temat urządzeń tutaj https://fpi.com.pl/oferta/systemy-sygnalizacji-pozaru/ .
Bolesław

Re: BHP

Post autor: Bolesław »

Kolega na tym forum polecał sklep https://www.egsystem-sklep.pl/. Z ciekawości zajrzałem na ich stronę i porównałem ceny ze sklepem z którego do tej pory zamawiałem akcesoria BHP. Zamówiłem na próbę buty, maski i rękawice. Dostawa przyszła na drugi dzień, wszystko bardzo dobrej jakości, żadnych braków. Cóż, trzeba zmienić dostawcę.
ewuś0400

Re: BHP

Post autor: ewuś0400 »

Nie można zapomnieć o tym, że szkolenia BHP są obowiązkowe niemalże w każdej firmie i regularnie trzeba je wykonywać. Jeśli interesujecie się konkretnym szkoleniem i jeśli jeszcze nie znaleźliście odpowiedniego, to mogę Wam polecić szkolenia bhp w Krakowie - https://www.tarbonus.pl/pl/kontakt/1-oddzia-krakow/
ebóbeke

Re: BHP

Post autor: ebóbeke »

Ja ostatnio rozglądałem się za firmą, która zajmuje się świadczeniem usług i szkoleń BHP. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.sebal-bhp.pl/ i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam się do nich zgłosić.
Michał

Re: BHP

Post autor: Michał »

A wiecie może gdzie jest w sprzedaży dobra chemia przemysłowa do spawania? Szukam jakiegoś sklepu, w którym mógłbym z powodzeniem zakupić takie produkty z zakresu bhp. Jeśli znacie jakiś sklep, który ma taki asortyment, to dajcie znać. Będę wdzięczna.
żaba

Re: BHP

Post autor: żaba »

Ostatnio poszukiwałem dobrego sklepu internetowego z produktami związanymi ze spawaniem. Jeśli również szukacie tego typu sklepu online, to polecam sprawdzenie w wolnym czasie tego linka: https://matiw.pl/pl/c/BHP/5 gdzie znajdziecie najpotrzebniejsze produkty, dzięki którym będziecie mogli podjąć dalsze działania w waszej pracy. Jeśli o mnie chodzi, to będę stałym klientem.
nikliński

Re: BHP

Post autor: nikliński »

Jeśli chodzi o szkolenia bhp Katowice to sprawdzi wam się firma Inka BHP https://bhp-inka.pl/szkolenia-bhp/ Oprócz szkoleń oferują też inne usługi jak instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy gaśnic czy nadzór bhp. Firma działa solidnie, to doskonali fachowcy z dużym doświadczeniem, mają bardzo fajnych instruktorów, którzy potrafią dobrze przekazywać wiedzę, do tego cenowo jest u nich w porządku. Zdecydowanie po całości mogę wam tę firmę doradzić, na bank będziecie zadowoleni z wyboru.
waos

Re: BHP

Post autor: waos »

Oczywiście takie szkolenia są obowiązkowe, ale jeżeli już mówimy o bezpieczeństwie i higienie pracy, to trzeba powiedzieć także o tym, że trzeba dostosować warunki pracy do pracowników. U nas potrzebne były na przykład urządzenia filtrowentylacyjne. W nie zaopatrzyliśmy się od producenta Klimawent S.A. https://klimawent.com.pl/oferta/urzadze ... alniczych/ z Gdyni. Oni mają w swojej ofercie wiele różnych produktów, które ich doradcy pomogli nam dobrać, do naszego zapotrzebowania. Stanowiskowe urządzenia filtracyjne do pyłów spawalniczych, jakie od nich kupiliśmy, działają niezawodnie, są bardzo wysokiej jakości i możemy je śmiało polecić, bo w pełni spełniają swoją funkcję.
avto

Re: BHP

Post autor: avto »

Jeśli wykorzystywane są obiekty, w których przechowuje się materiały łatwopalne, takie jak alkohole, farby czy kleje konieczne jest opracowanie oceny zagrożenia wybuchem . Pamiętajmy też, aby to robić tylko pod nadzorem odpowiednich specjalistów. Bezpieczeństwo jest tu kluczowe. Zalecam sprawdzenie oferty firmy FUMO.
satka

Re: BHP

Post autor: satka »

Szkolenia BHP są bardzo ważne i w żaden sposób nie możecie ich lekceważyć. Polecam wam przede wszystkim zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Ekofit. Nie bez powodu mają tak dobre rekomendacje. Jestem pewna, że sprostają także waszym oczekiwaniom.
ramona7

Re: BHP

Post autor: ramona7 »

Twoja firma dopiero się uformowała i potrzebne jest Ci obecnie bhp szkolenie Warszawa ? To ważne, aby móc przygotować się do tego działania w sposób jak najbardziej dobrany, a także wiedzieć do kogo się zgłosić. Polecam zatem zajrzeć na stronę http://www.bhpdlaciebie.eu/
ODPOWIEDZ