wynajem mieszkania

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
muna
Posty: 16
Rejestracja: 28 wrz 2019, 7:50

wynajem mieszkania

Post autor: muna »

Odziedziczyłem mieszkanie po swojej babci. Nie chcę w nim mieszkać, więc postanowiłem je wynająć. Szukać najemców na własną rękę, czy też skorzystać z pomocy tego biura nieruchomości? http://primepropertypoland.com/ ?
Awatar użytkownika
geman
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:19

Re: wynajem mieszkania

Post autor: geman »

Pamiętajcie, aby spisać odpowiednią umowę, jeżeli wynajmujecie mieszkanie. Wszystkiego z tego zakresu dowiecie się stąd https://www.banki24.com.pl/umowa-najmu- ... -dokument/ . Ja sam posiłkowałem się tym artykułem i jak najbardziej okazał się być przydatny.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: wynajem mieszkania

Post autor: Willy Wonka »

Według mnie postawienie na jakieś biuro nieruchomości Wrocław jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Pracownicy biur dobrze znają rynek nieruchomości i na pewno będą w stanie pomóc w momencie gdy będziemy chcieli wynająć mieszkanie, sprzedać, czy też kupić.

;)
Awatar użytkownika
markowa
Posty: 118
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: wynajem mieszkania

Post autor: markowa »

Jeśli zamierzacie wynająć komuś obcemu swoje mieszkania, musicie pamiętać o spisaniu umowy najmu. Tego typu umowę, gotowy wzór znajdziecie tutaj https://www.umownik.pl/ Możecie spisać ją także online, bez konieczności wydruku - i tak będzie wiążąca, w razie jakichkolwiek problemów.
jadwisia

Re: wynajem mieszkania

Post autor: jadwisia »

Słyszeliście natomiast o takiej możliwości, jak najem instytucjonalny? Słyszałam, że to bardzo ciekawa opcja, zwłaszcza, jeśli nie ma się zdolności kredytowej. Szczególnie wpadła mi w oko ta oferta https://lublin.mdr.pl/ . Co o niej sądzicie?
ODPOWIEDZ