Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Robuś1973

Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Robuś1973 »

Zamierzam skorzystać z usług remontów i wykończenia mieszkań w Krakowie firmy https://rem-krak.pl/krakow/remonty/wyko ... trz-krakow .
Czy ktoś korzystał już z ich usług i co o nich sądzicie? Słyszałem że są rzetelni i profesjonalni i mają rozsądne ceny!
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: balonik »

Wydaje mi się, że jest całkiem sporo firm remontowych i raczej z takimi kwestiami nie powinniśmy mieć problemów. Ja zdecydowałem się również niedawno na sprzedaż mojej nieruchomości. Bardzo fajnie, że firma http://kasa-za-m.pl/ skupiła je ode mnie płacąc przy tym oczywiście gotówką.
Anuśka45

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Anuśka45 »

Wykończenie mieszkania to nie lada zadanie ale uważam ,że nie wszystko trzeba zlecać firmie, która zawodowo zajmuje się tymi sprawami. Otrzymaliśmy mieszkanie w stanie ,gdzie trzeba było zrobić jeszcze gładź szpachlową. Tym zadaniem zajął się mąż. Bez problemu udało mu się dość szybko uporać z tym tematem. Skorzystał z informacji zawartych w internecie - tam wszystko można znaleźć .Poczytajcie sobie proszę tutaj - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/gladz-szpachlowa/ - to blog budowlany - więc są to informacje bardzo wiarygodne i pomocne.
gofred

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: gofred »

W Krakowie to wybór firm budowlanych jest nieziemski. Sam miałem z tym problem, jednak znalazłem stronę z bazą firm budowlanych z całego kraju. I po opiniach wybrałem najlepszych fachowców. Też na niej są artykuły, które mi podpowiedziały, na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy remontowej. Tutaj trzymaj link: https://www.multibudowanie.pl/firmy/kra ... 0renowacje Dam sobie rękę uciąć, że ogarniesz ekipę odpowiednią dla siebie.
ODPOWIEDZ