Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Robuś1973

Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Robuś1973 »

Zamierzam skorzystać z usług wykończenia mieszkań w Krakowie firmy https://rem-krak.pl/krakow/remonty/wyko ... mieszkanie .
Czy ktoś korzystał już z ich usług i co o nich sądzicie?
waśniewska

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: waśniewska »

Moja rada jest taka żeby po prostu kupować mieszkanie od razu z wykończeniem pod klucz, wiem że Atal ma takie mieszkania w ofercie bo znajomi teraz od tego dewelopera kupowali i sami wybierali to wykończenie, będą mieli zrobione przez dewelopera a nie we własnym zakresie jak to zwykle bywa
Gośka22

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Gośka22 »

Zanim zaczniesz wykańczać mieszkanie warto skorzystać z oferty firmy https://academia-cad.pl/projektowanie-cad/ która wykona wizualizację twojego pomysłu. Dzięki nim będziesz widzieć swój pomysł i mieć możliwość dokonania korekt w razie jakby coś nie pasowało. Lepsze to niż poprawki w rzeczywistości i dodatkowe koszty.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: balonik »

Ja raczej nigdy nie miałem problemów z takimi rzeczami, ale teraz przyszedł czas na to aby sprzedać swoją nieruchomość. Muszę przyznać, że ja na pewno skontaktuję się z firmą http://nieruchomosci-zeus.pl/ która bez najmniejszego problemu zapewne skupi ode mnie moją nieruchomość.
ODPOWIEDZ