urządzanie magazynu

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
aalanaz
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 19:48

urządzanie magazynu

Post autor: aalanaz »

Dzień dobry wszystkim!
Polecicie mi jakieś porządne firmy albo wyroby, dzięki którym uda się zorganizować pracę magazynu na odpowiednio wysokim, wydajnym poziomie? Mam parę rzeczy wstępnie wybranych, ale też sporo kwestii pozostaje otwartych. W kwestii specjalistycznych drabin najpewniej zdecydujemy się na któryś z modeli Faraone, sprzedawanych na https://sklep.drabiny.info/drabiny-maga ... ezdne.html - a co do oprogramowania, aktualnie testujemy 3 rozwiązania.
Co jeszcze Waszym zdaniem byłoby godnego uwagi przy urządzaniu magazynu?
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: urządzanie magazynu

Post autor: Willy Wonka »

Na pewno warto postawić między innymi na pojemniki magazynowe, które można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/grupa/pojemniki-magazynowe. Są bardzo wysokiej jakości i pozwalają na poprawienie ergonomii na każdym magazynie. Sami niedawno zamówiliśmy kolejne do naszego magazynu.
sómbris

Re: urządzanie magazynu

Post autor: sómbris »

Dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w pasy transportowe do magazynu. Ułatwi to pracownikom rozprowadzanie produktów po magazynie oraz ich zbieranie. Zajrzyjcie na stronę https://potyrala.com.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą elementów do systemu transportu wewnętrznego.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: urządzanie magazynu

Post autor: Rabka »

Na każdym magazynie na pewno muszą się znaleźć dobrej jakości regały magazynowe do składowania towarów. Z tego, co wiem, to można takie regały zamówić na przykład w firmie DlaMagazynu. Tutaj jest jej strona główna, na której możecie się zapoznać z całością jej oferty ;) Polecam :)
rutkowskipiotr31

Re: urządzanie magazynu

Post autor: rutkowskipiotr31 »

Trzeba też zadbać o praktyczne i wygodne rozwiązania. Regały wjezdne dają możliwość ułożenia ich w jednym rzędzie i pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej.
valevania

Re: urządzanie magazynu

Post autor: valevania »

Malowanie przed nami, ale jeszcze nie wybrałam farb. To do mnie niepodobne, ale jednak muszę to jakoś rozwikłać. Zgodnie z tym, może powiecie mi, czy dobra jest farba dulux latex matt cena mi odpowiada, no więc nie narzekam. Może jednak jakoś to rozwiniemy, w razie czego?
ODPOWIEDZ