Sklepy budowlane

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Miśko

Sklepy budowlane

Post autor: Miśko »

A ulubione sklepy budowlane macie? Gdzie polecacie zrobić wieksze zakupy przed remontem? Tak, żeby kupić artykuły dobrej jakości, a jednak nie wydać za dużo ;)
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Sklepy budowlane

Post autor: Rabka »

A skoro już mowa tutaj o budowie i materiałach budowlanych, to czy kogoś z Was interesują może cegły klinkierowe poznań? Jeśli tak, to myślę, że warto byłoby się skontaktować z firmą Kenger działającą właśnie na tym terenie, która na pewno pomoże Wam również w odpowiednim wyborze takich materiałów ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
MiłoszS

Re: Sklepy budowlane

Post autor: MiłoszS »

Jeśli jesteś z okolic Mławy polecam https://sklepextradom.pl/ . Mi całkiem dobrze się z nimi współpracowało podczas budowy domu. Powiem sztampowo ale przekonali mnie ceną i dowozem tego czego majster potrzebował. Więc mogę polecić. No ale to raczej oferta dla osób z okolic Mławy, Działdowa czy Lipowca Kościelnego
aniśka

Re: Sklepy budowlane

Post autor: aniśka »

Najlepiej zaopatrywać się online. W dzisiejszych czasach jest to bowiem praktyczne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie. Tutaj https://budujmy.eu/pl/menu/masy-uszczel ... -1012.html sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na sklep, gdzie jest sporo różnych propozycji. Właśnie w takich miejscach warto się zaopatrywać.
Sławomir

Re: Sklepy budowlane

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić największe na podkarpaciu centrum handlowo-kulturalne - galeria Rzeszów . W tej galerii znajdziecie najróżniejsze sklepy z odzieżą, akcesoriami do domu, kosmetykami i wiele więcej. Ktoś z Was również odwiedza tą galerie?
ODPOWIEDZ