Samodzielny remont

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Arnika

Samodzielny remont

Post autor: Arnika »

Zastanawiamy się z mężem jak dużo będziemy w stanie samodzielnie, własnymi siłami wyremontować - odziedziczyłam mieszkanie po prababci, mieszkanie nie jest w dobrym stanie i wiadomo, że podstawą jest wymiana instalacji, tego nie będziemy robić samodzielnie. Ale takie rzeczy jak malowanie, tapetowanie - obowiązkowo. Tym bardziej, że w Chle-Mar mają bardzo dobre ceny na wałki do malowania.
Grześ

Re: Samodzielny remont

Post autor: Grześ »

To bardzo dobry pomysł! Na pewno zainwestujcie w wysokiej jakości farby, nie ma co oszczędzać! Na stronie https://bbhomedecor.pl/sklep/farby-scie ... _pojemnosc poznacie specyfikację farby Dekoral. Można ją stosować zarówno w suchych pomieszczeniach np. salonie oraz tam gdzie jest większa szansa na wilgoć np. pralnia. Produkt nie pozostawia śladów po wałku, jest wydajny i naprawdę spełnia swoje zadanie w 100%. Będziecie bardzo zadowoleni z efektów.
Irina62

Re: Samodzielny remont

Post autor: Irina62 »

Razem z mężem robiliśmy niedawno generalny remont naszego mieszkania, prawie wszystko zrobiliśmy sami, wezwaliśmy specjalistów do hydrauliki i elektryki :) Zamówiliśmy panele winylowe z podkładem takie montowa na click dzięki czemu udało nam się położyć je szybko i w bardzo łatwy sposób :) Każde ułatwienie przy samodzielnym remoncie jest fajną opcją. Panele są bardzo ładne i wykonane niezwykle solidnie :)
gromśa

Re: Samodzielny remont

Post autor: gromśa »

gdzie kupujecie meble ?? Znalazłam świetny fotel https://www.sferis.pl/fotel-wypoczynkow ... cz-p719080 wygląda super, zastanawiam się nad zamówieniem i pewnie się zdecyduję na zakup, bo idealnie by pasował do moej sypialni
Szymański

Re: Samodzielny remont

Post autor: Szymański »

A próbowaliście stosować pigmenty do farb ? bo ja pokusiłem się o takie rozwiązanie to zastosowałem pigmenty z firmy SWISSPIGMENTS w Łodzi https://www.swisspigments.com.pl/kontakt. Firma oferuję bardzo dobre pigmenty do różnego zastosowania. Polecam wejść na stronę i zapoznać się z ich ofertą bo mają również środki pomocnicze takie jak antyutleniacze, stabilizatory świetlne, antystatyki, fotoinicjatory, modyfikatory reologii, środki dyspergujące, bufory pH i upłynniacze.
ODPOWIEDZ