Projekt domu

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
jamajcia
Posty: 33
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:26

Projekt domu

Post autor: jamajcia »

Wiadoma rzecz, że budowa domu kosztuje i że należy się za nią wziąć ostro, jeśli tylko się zaczyna. Żeby mieć pieniążki na dobrą ekipę budowlano-remontową, musimy mieć troszkę więcej funduszy. Liczą się każde oszczędności, dlatego chciałabym Wam powiedzieć, że pracownia projektów domów gotowych Archido https://www.archido.pl/ mają bardzo duży wybór a ceny można negocjować.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 66
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:42

Re: Projekt domu

Post autor: kasiunia »

Moim zdaniem etap projektowania to jeden z ważniejszych etapów budowy.Czym więcej uwagi poświęcimy temu etapowi tym mniej problemów będziemy mieć w przyszłości.Mój szwagier zakupił nowy projekt w tej renomowanej agencji projektowej - https://www.mgprojekt.com.pl/ ,skorzystał też z promocji noworocznej i zaoszczędził 20 % na cenie zakupu projektu. pzdr
Awatar użytkownika
markowa
Posty: 118
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Projekt domu

Post autor: markowa »

Natomiast, jeżeli chodzi o mnie to znowuż moją uwagę przykuły projekty oferowane przez firmę https://wybieramprojekt.pl/szukam-proje ... izniaczej/. Widzę, że można tam znaleźć najróżniejsze projekty domów: małe, drewniane, nowoczesne, energooszczędne, tradycyjne, jakie tylko się chce.
ODPOWIEDZ