Pracownie projektowe.

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 137
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:27

Pracownie projektowe.

Post autor: ariana »

Witajcie.
Czy możecie polecić mi sprawdzoną firmę projektową? Szukam specjalistów od tworzenia nowoczesny, komfortowych i funkcjonalnych domów. Może dacie mi namiar na jakąś stronę, gdzie mogę sprawdzić sobie projekty domów?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Pracownie projektowe.

Post autor: Rabka »

Bardzo fajne i nowoczesne domy projektuje pracownia architektoniczna MG Projekt ;) Ja ostatnio na przykład trafiłam na ich projekt Hiacynt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt i pomyślałam, że w takim domu fajnie by się mieszkało :) Jest ładny, nowoczesny, a jednocześnie bardzo funkcjonalny. A Wy co sądzicie o tym projekcie? Czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą MG Projekt wcześniej?
Awatar użytkownika
ladyinmask
Posty: 56
Rejestracja: 18 sty 2020, 14:53

Re: Pracownie projektowe.

Post autor: ladyinmask »

Tak firma MG Projekt robi wrażenie projektami. U nich zawsze można znaleźć coś fajnego dla siebie i też często można trafią na super promocje.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 137
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:27

Re: Pracownie projektowe.

Post autor: ariana »

Tyle tutaj mowy o firmie MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl , że sprawdziłam sobie ich propozycje. Macie rację... Na prawdę jest tam bogaty wybór i jakie też mają ceny. Nawet zauważyłam, że do projektów dołączają różne dodatki.
Awatar użytkownika
Robert7979
Posty: 43
Rejestracja: 06 sie 2020, 10:25

Re: Pracownie projektowe.

Post autor: Robert7979 »

Rabka pisze: ↑15 maja 2020, 10:34 Bardzo fajne i nowoczesne domy projektuje pracownia architektoniczna MG Projekt ;) Ja ostatnio na przykład trafiłam na ich projekt Hiacynt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt i pomyślałam, że w takim domu fajnie by się mieszkało :) Jest ładny, nowoczesny, a jednocześnie bardzo funkcjonalny. A Wy co sądzicie o tym projekcie? Czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą MG Projekt wcześniej?
Bardzo ładny projekt
---
Ciekawy blog
ODPOWIEDZ