Pracownia architektoniczna

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Łania29

Pracownia architektoniczna

Post autor: Łania29 »

Jak wiadomo budowa każdego domu zaczyna się w pracowni architekta. Wcale jednak nie musimy zlecać wykonania projektu indywidualnego ,bo w sieci jest dostępnych bardzo dużo dobrych projektów - trzeba tylko dobrze poszukać. Moja siostra znalazła pracownię Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ i tam swój projekt budowlany.Zyskała też 20 % bonifikaty - bo teraz jest właśnie promocja i trwa ona do 20 stycznia 2021.
hómbern

Re: Pracownia architektoniczna

Post autor: hómbern »

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednim biurem projektowym. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://akint.pl/ i mogę polecić ich również wam. Jest to sprawdzona firma projektowa z Warszawy, która zatrudnia doświadczonych specjalistów. Warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
sakk
Posty: 55
Rejestracja: 18 wrz 2019, 2:53

Re: Pracownia architektoniczna

Post autor: sakk »

Naprawdę lepiej gotowe projekty domów się sprawdzają. Indywidulane są bardzo drogie, do tego nie zawsze w 100% odpowiadają oczekiwaniom, w końcu nie wszystko w takim projekcie da się zrobić aby było zgodnie z prawem budowlanym, wymaganiami i normami. Dlatego spokojnie nie ma co przepłacać, kupić projekt i to koniecznie z kosztorysem. Nawet się nie obejrzysz a dom będzie stał. W końcu taki projekt kupisz od ręki, nie musisz czekać na realizację bo jest już gotowy jak go przeglądasz w sieci.
ODPOWIEDZ