Posadzki przemysłowe - Epox

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
Emillo
Posty: 33
Rejestracja: 09 paź 2019, 14:52

Posadzki przemysłowe - Epox

Post autor: Emillo »

Jeśli potrzebujecie dobrej firmy wykonującej posadzki przemysłowe polecam zwrócić uwagę na Epox http://www.epox.com.pl/ ponieważ współpraca z nimi była udana i w końcu można zacząć pracę.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 137
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:27

Re: Posadzki przemysłowe - Epox

Post autor: ariana »

W przemyśle można też zauważyć węże odciągowe i techniczne. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Najważniejsze jest to, aby kupić najlepszej jakości tego rodzaju produkty. Aby wszystko działało bez problemowo. Na stronie https://www.kuma.pl/kategoria/weze-do-o ... tolarskich jest całkiem spory wybór tego typu węży.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Posadzki przemysłowe - Epox

Post autor: balonik »

Niestety nie znam tej firmy więc nie mogę powiedzieć czy mają oni wysokiej jakości posadzki. Jak dla mnie za to świetnie sprawdza się posadzka przemysłowa z firmy https://powerrubber.com/kat/posadzki-przemyslowe/ i jestem zdania, że jak najbardziej jest to posadzka którą warto jest mieć u siebie.
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Re: Posadzki przemysłowe - Epox

Post autor: kolumbijka »

zaczęłabym przede wszystkim od wyboru wylewki - cementowe nie sprawdzają się zbyt dobrze przy ogrzewaniu podłogowym, za to http://www.dobrawylewka.pl/wylewki-anhydrytowe-opole/ naprawdę super dają radę. Do tego szybki czas schnięcia (2 dni to bajka! ) sprawią, że to naprawde dobry wybór przy remoncie

wymiana akumulatora w tablecie
Awatar użytkownika
Robert7979
Posty: 43
Rejestracja: 06 sie 2020, 10:25

Re: Posadzki przemysłowe - Epox

Post autor: Robert7979 »

Na stronie https://remont.biz.pl/posadzki-zywiczne/ znajdziecie ciekawe realizacje
jjustiić

Re: Posadzki przemysłowe - Epox

Post autor: jjustiić »

Choć nie wiem jak dobry byście mieli materiał na posadzkę, albo kogoś, kto ją wam położy, musicie pamiętać, że takie elementy się konserwuje. Inaczej z czasem i tak dojdzie do tego, że niestety, ale posadzka się zniszczy. Mamy takie https://vawnik.com/impregnacja-i-konserwacja/ na przykład możliwości dbania o nią. Na pewno warto je wykorzystywać.
ODPOWIEDZ