Pompy ciepła

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Pompy ciepła

Post autor: kokszka »

Macie w domu pompy ciepła?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Pompy ciepła

Post autor: Rabka »

Owszem, mamy. My taką pompę ciepła do naszego domu zamówiliśmy w belgijskiej firmie https://thermobati.be/, którą polecili nam nasi znajomi. I jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Taka pompa ciepła to sposób na ekonomiczne ogrzanie domu. Ma wysoką sprawność i wydajność ;) Polecamy ;)
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:05

Re: Pompy ciepła

Post autor: Aligru »

Również mam i polecam. Świetne rozwiązanie i co najważniejsze - ekologiczne. Mieliśmy o tyle łatwiej, że zdecydowaliśmy się na taki system przy budowie nowego domu. Jakby ktoś szukał godnej polecenia firmy, która pomoże w każdym aspekcie projektu i instalacji, to odsyłam tu: pompy ciepła Wrocław.
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: Pompy ciepła

Post autor: Willy Wonka »

Pompy ciepła to idealne rozwiązanie do wielu domów. Sam się na nie zdecydowałem i była to bardzo dobra decyzja. Urządzenie mam od firmy Fonko, która jest polskim dystrybutorem i która gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.
Awatar użytkownika
melody
Posty: 60
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:17

Re: Pompy ciepła

Post autor: melody »

mamy, zdecydowalismy sie i zaluje tylko, ze nie zrobilismy tego wczesniej, ekonomicznie, oszczednie, idealne rozwiazanie dla kazdego domu :) zamawialismy pompe i montaz od firmy Levada, dobrzy fachowcy, instalacja wykonana profesjonalnie
Awatar użytkownika
Robert7979
Posty: 43
Rejestracja: 06 sie 2020, 10:25

Re: Pompy ciepła

Post autor: Robert7979 »

Jeżeli szukacie informacji o pompach ciepła to na stronie https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ jest kopalnia wiedzy na ten temat
ODPOWIEDZ