ochrona mieszkania

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
krzychu
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2019, 2:50

ochrona mieszkania

Post autor: krzychu »

Podczas budowy domu, warto pomyśleć o monitoringu, ochronie swego mienia. Fajne kamerki mają np tutaj: http://impuls24.pl/zakres-uslug/ochrona/monitoring/. Można z nimi dogadać szczegóły, gdyż sami składają taki sprzęt wg wymogów bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
WojtekMr
Posty: 96
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:21

Re: ochrona mieszkania

Post autor: WojtekMr »

A w przypadku wyboru firmy ochroniarskiej to polecam zwrócić uwagę na https://saippsecurity.pl/ ponieważ robią kawał bardzo dobrej pracy, jeśli chodzi o jakość obsługi, zachowanie pełnego bezpieczeństwa i oczywiście dobre wyszkolenie kadry co nie zdarza się niestety zbyt często.
Awatar użytkownika
greece1
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:50

Re: ochrona mieszkania

Post autor: greece1 »

krzychu pisze: ↑25 cze 2019, 1:53 Podczas budowy domu, warto pomyśleć o monitoringu, ochronie swego mienia. Fajne kamerki mają np tutaj: http://impuls24.pl/zakres-uslug/ochrona/monitoring/. Można z nimi dogadać szczegóły, gdyż sami składają taki sprzęt wg wymogów bezpieczeństwa.
Ja mam u siebie kamery od firmy https://www.imoulife.com/pl. Monitoring domu jest w dzisiejszych czasach ogromnie ważny, tyle słyszy się o włamaniach czy kradzieżach. Lepiej się zabezpieczyć moim zdaniem. U nas ich kamery spisują się świetnie. Mamy dwie, dokładnie to model LOOC.
Awatar użytkownika
considine.mireya
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2020, 17:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: ochrona mieszkania

Post autor: considine.mireya »

Ja zdecydowałabym się na montaż alarmu w Krakowie https://im-puls.pl/alarmy/. Pierwszym krokiem w instalowaniu alarmu w domu jest wykonanie projektu instalacji. Niestety, już na tym etapie mogą zostać popełnione błędy, pogarszające skuteczność alarmu. Dlatego warto wybrać profesjonalną firmę.
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: ochrona mieszkania

Post autor: Willy Wonka »

Na nowych osiedlach mieszkalnych najczęściej montowany jest już monitoring https://www.alkam-security.pl/kontakt/o ... dzyminska/, gydż podnosi to standard i bezpieczeństwo całego miejsca. Jeżeli jednak na naszym osiedlu nie ma, warto pomyśleć o tym z mieszkańcami gdyż nie jest to duży koszt a naprawdę potrzebny, szczególnie w obecnych czasach.
Awatar użytkownika
sandrine.simonis
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2020, 9:45
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: ochrona mieszkania

Post autor: sandrine.simonis »

Monitoring albo system alarmowy to rozsądne rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo.

magenta toner
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: ochrona mieszkania

Post autor: Hejoho »

Mój znajomy poszukuje czujników alarmowych i poleciłam mu, żeby zajrzał na stronę https://ivel.pl/ Słyszałam o nich same pozytywne rzeczy, więc myślę, że nie będzie zawiedziony ze współpracy z nimi.

nowoczesne komody rtv
źrebak

Re: ochrona mieszkania

Post autor: źrebak »

my nie mamy alarmu, zdecydowalismy sie tylko na zalozenie monitoringu, po przeanalizowaniu za i przeciw kupilismy zestaw rejestratorów z lanberga. bardzo dobra jakosc, ladny czysty obraz nawet po ciemku, zamontowanie to tez bulka z maslem jesli potrafi sie czytac instrukcje
Igła

Re: ochrona mieszkania

Post autor: Igła »

Jak dla mnie, to bardzo dobrym wyborem jest sprawdzenie firmy ochroniarskiej, która zajmuje się ochroną fizyczną a także elektroniczną. Znajdziecie ich pod tym linkiem https://www.omega-security.pl. Myślę, że śmiało mogę ich polecić :) dlatego to robię.

nn motors
ODPOWIEDZ