Nasz nowy dom

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Małek

Nasz nowy dom

Post autor: Małek »

W budowie domu jesteśmy teraz na etapie wybierania podłogi. Zdecydowaliśmy się na panele winylowe vox, które udało się znaleźć w centrum handlowym, niedaleko naszego miejsca zamieszkania https://domoteka.pl/sklep/vox-podlogi/ .Widzieliśmy je wcześniej w pomieszczeniu znajomych i wizualnie bardzo nam się podobały. Obawiam się tylko tego, czy kolor nie będzie zbyt jasny do naszego salonu.
Gruszczyńska

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Gruszczyńska »

Zazdroszczę, że już wybieracie podłogi, my dopiero zaczęliśmy budowę. Ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i już niebawem też będziemy wykańczać. Zdecydowaliśmy się na niewielką 145 metrową Willę Parkową B https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-b. Dom ma trzy sypialnie, więc idealnie nadaje się dla rodziny 2+2. Sypialnia główna to prawdziwy apartament - ma własną łazienkę, garderobę i wyjście na taras. Zdecydowaliśmy, że od razu wykończymy poddasze i tam będzie sypialnia i łazienka dla naszych gości. Już się nie możemy doczekać końca budowy, ale niestety musimy cierpliwie czekać.
ODPOWIEDZ